Rezultatele sondajului: Iti doresti o Bachelorette Party?

Voturi
420. Nu poți vota în acest sondaj
  • Da! am mai fost si mi-a placut.

125 29,76%
  • Da, sunt curioasa (ar fi pentru prima data).

235 55,95%
  • Nu, nu agreez.

23 5,48%
  • Nu m-am decis.

37 8,81%
Pagina 1 din 182 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1451

Subiect: Petrecerea burlacitelor (unde, in ce fel, cum ne imbracam etc)

cara Guest

Implicit Petrecerea burlacitelor (unde, in ce fel, cum ne imbracam etc)

Buna!

Unde aveti de gand sa petreceti cu
    fetele? Eu ma gandesc la un striper si nebunii intr-un club dar
    nu prea stiu unde. Aveti vreo idee?

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    pyssy Guest

Implicit Re: Cum va petreceti seara fetelor?

Eu cred ca voi trage un chef intr-o discoteca cu prietenii8)

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    cara Guest

Petrecerea o dai cu prietenii sau numai cu fetele? Am mai auzit si de varianta unei petreceri comune cu prietenii lui si ai ei. Tu cand ai nunta?

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    mara Guest

Eu ma gandeam la o petrecere in pijama cu fetele, cu mancare de care nu prea avem voie, bautura, streaper-ul absolut necesar, vorbaraie multa[icon:g5/]si poze compromitatoare!
    Distractie placuta tuturor![icon:g3/]

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    06.02.2005

Mie mi-ar fi placut un week-end la mare, ca in tinerete, cu discoteci si biliard si multe nebunii ca in tinerete...[icon:g14/]
    Dar cum nu prea cred ca se va putea, ma multumesc si cu o seara intr-o discoteca, un club pe-aici...

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    mary Guest

Si eu vreau in discoteca cu fetele!!!!
    Si distractie multa...8)

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    cara Guest

Sau ma gandeam sa ne ducem la mare un week-end sa ne distram asa ca pentru ultima oara. 8)

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    pisicuta Guest

Draga Mariana, cred ca si eu as fi reactionat un pic urat la asa ceva.
    Dar daca iti iubesti sotul poate ar trebui sa treci peste asta si sa te
    gandesti ca a fost o petrecere, o ultima petrecere intre baieti inainte
    de nunta. Dar sunt curioasa cum de ti-a povestit ce s-a intamplat si ce
    parere are el despre asta. Poate ne spui si noua si poate ar trebui sa
    raspunda mai multe fete daca sunt sau nu de acord cu asta. Fetelor, ce
    ziceti de ce a patit Mariana? Voi cum ati reactiona?

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 182 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •