Rezultatele sondajului: Iti doresti o Bachelorette Party?

Voturi
420. Nu poți vota în acest sondaj
  • Da! am mai fost si mi-a placut.

125 29,76%
  • Da, sunt curioasa (ar fi pentru prima data).

235 55,95%
  • Nu, nu agreez.

23 5,48%
  • Nu m-am decis.

37 8,81%
Pagina 3 din 182 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1451

Subiect: Petrecerea burlacitelor (unde, in ce fel, cum ne imbracam etc)

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit

eu as prefera decat o petrecere a burlacilor - separata , o petrecere cu cei mai buni prieteni intr-un club, un separeu ptr noi, toti la gramada, fete& baieti!!!

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit

Mirele meu abia asteapta petrecerea burlacilor, mai mult decat nunta cred...l-am intrebat daca va face prostii mari si a zis ca nu-mi spune, ca e seara lui.... Eu cred ca voi merge cu fetele putzin prin oras si pe urma venim acasa la una din noi, unde o sa ne betivim tare si...mie mi-ar place si un striper, macar unul mic .
    Anul trecut i-am organizat petrecerea la prietena mea si ne-am distrat f. tare, ne-am imbracat toate in lenjerie intima si ei i-am luat un costumas de la sex shop . ne-am betzivit, ne-am batut cu frisca si am facut poze compromitatoare. Stripper n-au vrut, dar pana la urma am comandat pizza si l-am socat pe pizza boy. Dupa 30 min. au sunat niste tipi de la pizzerie ca vor sa vina si ei la petrecere, dar nu i-am primit. A fost super tare. Sper ca ne vom distra si la petrecerea mea!

Inregistrat
    25.05.2006

Implicit Petrecerea burlacitelor!

Buna,

Printre multe cadouri (pantofi de mireasa, coafat, machiat) sefa mea imi organizeaza si petrecerea burlacitelor! Insa habar nu am cine o sa vina, cum o sa fie - un singur lucru mi-a spus : ca o sa fie o petrecere in pijama la Marriot!!! LoL chiar sunt o norocoasa - am cea mai buna sefa din lume!!!

Petrecere frumoasa tuturor burlacitelor!!

Va pupic,
    Silvia

Inregistrat
    12.05.2006

Implicit

Noi ne-am făcut petrecerile înainte de civilă. Pe mine m-au scos fetele-n oraș și chiar a fost mișto așa, doar între noi. Am povestit și-am băut și-am dansat până dimineața, și evident ne-am socializat cu alți băieți, nu ai noștri, și evident doar socializat.

El a fost simpatic foc. Acceași chestie. Băieții l-au scos în oraș, să facă același lucru. Ei bine, pe la 11 m-a sunat și m-a chemat și pe mine, și la fel au făcut și amicii cu iubitele/soțiile lor. Și ne-am dus, și a fost foarte mișto.

Inregistrat
    13.06.2006

Implicit

vreau sa stiu si eu ce a patit mariana

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit

eu am avut-o acum 2 zile, iar acum are el petrecerea burlacilor.Eu cu fetele am fost la cina si apoi la un club-in timpul cinei mi-au adus ospatarii un tort cu fotografia unui striper taiata(adica interzis)-si cu mesajul-nu mai pupi tu dupa nunta!
    El s-a dus cu cativa prieteni la ski-diving dupa-amiaza si apoi la un club, iar maine dimineata la canoe pe raul cambridge.
    De acum-asteptam nunta.
    Va pup

Inregistrat
    15.06.2006

Implicit

si eu vreu sa stiu ce a patit Mariana

Inregistrat
    05.06.2006

Question

Citat Postat de branditza
    si eu vreu sa stiu ce a patit Mariana
    Si eu vreau sa stiu ce-a patit Mariana

Ce??? Este SECRET?

Pagina 3 din 182 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us