Pagina 60 din 60 PrimulPrimul ... 1050585960
Rezultate de la 473 la 479 din 479

Subiect: Accesorii de papetarie in Cluj (Invitatii, meniuri, place carduri, autocolante, etc.)

Inregistrat
    18.02.2011

Implicit Re: Invitatii de nunta

Citat Postat de kate_hod Vezi mesajul
    imi trimiti si mie pm te rog numele...plssss
    imi tr te rog si mie un pm cu detaliile firmei cu autocolante?

Inregistrat
    02.02.2011

Implicit Re: Accesorii de papetarie in Cluj (Invitatii, meniuri, place carduri, autocolante, e

Autocolante se gasesc la Ipb polus sau pe fabricii.
    Ioana C.

Inregistrat
    30.09.2011

Implicit Re: Accesorii de papetarie in Cluj (Invitatii, meniuri, place carduri, autocolante, e

La IPB gasiti funde,plicuri,pixuri,pungi cadou la cel mai mic pret de pe piata

Inregistrat
    09.05.2011

buna fetelor!

noi ne facem invitatiile in Cluj, doar ca le livreaza fara text. Agentia ne-a recomandat sa mergem la o tipografie unde tiparirea textului costa 0.5 lei/invitatie. Stiti cumva daca pot scoate un pret mai bun in alta parte, la alte tipografii cu care ati mai lucrat?

merci mult de ajutor si spor tuturor la pregatiri!

Inregistrat
    24.08.2010

Voi cartoanele pentru invitatii le-ati cumparat din Cluj sau ati dat comanda pe internet? Cam la ce pret ati ajuns? Si.. ce vreau eu musai este perforator cu cheia sol. Daca stiti unde pot gasi, va rog mult sa imi spuneti

Inregistrat
    01.09.2013

Card distribution o firma buna pt invitatii,meniuri,caste bani....

Daisler recomand

Pagina 60 din 60 PrimulPrimul ... 1050585960

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us