Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213
Rezultate de la 97 la 101 din 101

Subiect: Ce Cadou Ii Faceti Soacrei, Da Soacrei, De Martisor Si De 8 Martie?

Inregistrat
    19.03.2009

Implicit Re: Ce Cadou Ii Faceti Soacrei, Da Soacrei, De Martisor Si De 8 Martie?

Citat Postat de roxydennys Vezi mesajul
    Buna!Eu sunt de parere ca pentru soacre care merita,in functie de ce suma de banuti dispunem...putem alege ceva...o floare la ghiveci,un parfumel ceva,o geanta noua...acum sa nu credeti ca eu ii iau ceva soacrei .Mamei...o sa-i trimit un mesaj ca e cam departe si...scap ieftin ,ca mesajul il las pe messenger si...cam gata!Pentru mamicile voastre...aflati mai repede ce isi doresc ele asa...sa fie si in functie de buget .poop si....multa inspiratie
    Asta am luat si noi pana la urma.

Inregistrat
    07.08.2008

Implicit Re: Ce Cadou Ii Faceti Soacrei, Da Soacrei, De Martisor Si De 8 Martie?

cu ultimii bani din casa i-am luat mamei-soacre de 8 martie un buchet frumos de cale si l-am luat cu toata inima. ce m-a deranjat insa, este ca mie sotul mi-a luat o zambila...putea sa spuna ca nu avem bani pt flori scumpe pt nici una din noi, si cu siguranta as fi insistat oricum sa ii luam mamei lui flori, dar asa...scuze daca nu-s chiar pe subiect...dar tb sa spun cuiva...

Inregistrat
    25.09.2007

Citat Postat de ela08 Vezi mesajul
    cu ultimii bani din casa i-am luat mamei-soacre de 8 martie un buchet frumos de cale si l-am luat cu toata inima. ce m-a deranjat insa, este ca mie sotul mi-a luat o zambila...putea sa spuna ca nu avem bani pt flori scumpe pt nici una din noi, si cu siguranta as fi insistat oricum sa ii luam mamei lui flori, dar asa...scuze daca nu-s chiar pe subiect...dar tb sa spun cuiva...

priveste partea buna...ti-a luat totusi flori...putea sa nu iti ia nimic sa spuna ca nu are bani

si ca sa fiu la subiect eu i-am luat la soacra de 8 martie dupa cum am zis un buchet mare de lalele

Inregistrat
    07.11.2007

Nu i-am luat nimic si nici nu i-as lua vreodata.ii voi "multumi" in fiecare an pt faptul ca imi mananca nervii non-stop.

Inregistrat
    18.06.2008

Anu asta si-a luat gandu gata.....nimic nu i-am luat nici macar un martisor cu un leu si nici sotul meu nu i-a luat.....dar mi-a luat mie trandafiri rosii si mi i-a dat de fata cu ea si ei nimic.....mi-a sarit inima de fericire....stiu ca am fost rea dar asa merita

Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us