Pagina 444 din 444 PrimulPrimul ... 344394434442443444
Rezultate de la 3.545 la 3.547 din 3547

Subiect: Miresici de iunie 2009

Inregistrat
    23.07.2008

Implicit Re: Miresici de iunie 2009

Citat Postat de Geanina82 Vezi mesajul
    ei... stai tu stai linistita, ca in unele luni ieie mai mult, in unele mai putin... si sa vezi dupa nastere ce repede dai jos...

sa stii ca si eu am o senzatie nasha, cu toate ca la mine cantarul arata aceleasi kg de mult tim... cand ma uit in oglinda mi se pare ca m-am ingrasat si mult... ma si simt plina tot timpul si nu ma mai simt bine in pielea mea...

cred ca ai nevoie de un pic de miscare ca sa iti tonifici musculatura ...niste exercitii..

eu de ieri am inceput sa fac exercitii ..30 de minute ..exercitii + aerobic ..asa cu muzica ...si cred ca o sa ma tin e in interesul meu

am ambitie ..si stiu ca o sa ma tin

canmd nu ai ce face ...echipeaza-te de sport ..da drumu la muzica si ...1...2...3...4... 1...2...3...4...

Inregistrat
    22.09.2008

Citat Postat de lil_kim Vezi mesajul
    cred ca ai nevoie de un pic de miscare ca sa iti tonifici musculatura ...niste exercitii..

eu de ieri am inceput sa fac exercitii ..30 de minute ..exercitii + aerobic ..asa cu muzica ...si cred ca o sa ma tin e in interesul meu

am ambitie ..si stiu ca o sa ma tin

canmd nu ai ce face ...echipeaza-te de sport ..da drumu la muzica si ...1...2...3...4... 1...2...3...4...

sa stii ca e foarte bine... eu tot aman ca ma duc la sala... ba ca azi, ba ca maine, ba ca saptamana viitoare... si nu m-am mai dus de mult...

The best gift from God!

Inregistrat
    04.09.2008

Miresici.ro este un forum dedicat, in principal, viitoarele mirese si discutiilor privind organizarea nuntii, planuri, obiceiuri si multe subiecte legate de acest eveniment.

Pentru ca Miresici.ro sa ramana o sursa rapida si relevanta de informare pentru mirese, precum si pentru a limita discutiile off topic, la inceputul fiecarui an sunt inchise topicurile lunare si cel anual din anul incheiat, din cadrul sectiunii Generatii de miresici.

In continuare, puteti purta discutiile la Off-topicul miresicilor de 2009, cuprins in sectiunea Discutii Generale - Discutii off topic.

Va multumesc pentru intelegere.

Pagina 444 din 444 PrimulPrimul ... 344394434442443444

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us