Rezultatele sondajului: ce tip de tort vreti la nunta?

Voturi
2839. Nu poți vota în acest sondaj
  • frisca

698 24,59%
  • ciocolata

814 28,67%
  • martipan

1.543 54,35%
Sondaj cu opţiuni multiple.
Pagina 2 din 785 PrimulPrimul 12341252102502 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 6273

Subiect: Poze si discutii tort de mireasa

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit Re: Modele de tort

Mie mi se pare o idee foarte buna cu un tort micut in varf care se taie asa, pt traditie, si prajituri mici la fel ca tortul pt invitati. mi se pare foarte curat, si fare probleme. Din pacate n-am vazut pe nimeni in Romania oferind asa ceva, dar imi pun sperantele in cei care ofera pe comanda....

Inregistrat
    06.02.2005

Inregistrat
    06.02.2005

[quote:cris format="text/html"]

Salut ryanaro,
    Am vazut pozele din Albumul tau,e o idee buna cu tortul si invitatia in sticla e super,in caz caai si alte idei deosebite si daca vrei_te rog sa-mi trimiti pe email: [email protected] sau sa le pui pe forum in Albumul tau.
    Multumesc anticipat,
    Cris.[/quote]
    In Album am vazut o poza si daca nu ma insel este de la "pronovias", cum ai reusit sa salvezi poza de pe site-ul www.pronovias.com, eu am tot incercat dar fara succes.

Inregistrat
    06.02.2005

Multumesc , am sa merg la cofetarie sa vad daca au sau daca fac pe comanda tradafiri din zahar, am sa verific si la Gima.
    Pupici,
    Cris.

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit

cris, adresa mea de mail e ryanaro***********, daca vrei sa mai corespondam. eu am un avantaj si anume ca eu cumpar reviste de aici din anglia unde sunt niste idei super si fac tot ce le trece prin cap. spre exemplu nunte tematice- gen james bond, sau alte nebunii. sau adauga-ma la messenger sa facem photo sharing pt ca am multe poze de rochii, coafuri, decoratiuni etc. kissy.

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit

Bai, nu e salvata, e scanata LOL. am decupat dintr o revista si am scanat o. site ul e flash, poti doar sa i dai un print screen, paste in word, apoi sa printezi, sau sa salvezi tot ecranul. vad ca adresa mea de mail nu se vede clar- ryanaro pe siteul yahoo. com... ia sa vedem LOL

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Poze tort nunta

Daca gasiti poze cu torturi dragute si doriti sa le aratati si la ceilalti le puteti pune in acesti subiect/topic.

Instructiuni pentru a adauga poze:
    1. Click pe "Raspunde"/"Citat".
    2. Click pe "Mod Avansat" la editor
    3. Click pe agrafa si atasati max 5 poze per mesaj.
    Atentie! Nu uitati sa faceti click pe "Upload" dupa ce alegeti poza ca sa fie salvata.
    Ultima editare de admin : 05.06.2006 17:44:54

Inregistrat
    22.05.2006

Implicit modele de torturi

Toata copilaria am visat ca eu voi avea la nunta un tort cu totul aparte. Eu mi l-am ales pe cel bleu cu stelute de mare, dar poate sunt care sa va placa si voua. Marile cofetarii fac orice model.
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 2 din 785 PrimulPrimul 12341252102502 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •