Pagina 2 din 25 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 197

Subiect: Cutit si paleta pentru tortul miresei

Inregistrat
    07.02.2005

Exclamation

Citat Postat de vicky
    razadesoare da-ne mai multe detalii despre magazin.. pe ce parte a strazii este, un punct de reper, are vitrina mare.. ce are in vitrina, poate ai retinut si numele... ceva... pls... ce alte lucruri dragute mai au acolo?
    sigur k dau! este f aproape de pasajul Sf Gheorghe, intre Unirea si Universitate, pe partea cu mag Unirea. Reper: o mercerie Steluta, pe coltul cladirii (este si o biserica acolo, catolica, park) si un mare magazin de pantofi Red Shoes. Dupa mercerie e un mag de bijuterii, unul de parfumuri si imediat, cel de care spun. Are o vitrina cu invitatii de nunta si o rochie de mireasa.
    Au o gramada lucrusoare legate de nunta: invitatii, cocarde, guestbook-uri, marturii, pahare pt miri, etc. Nu stiu dak mai au set pt tort; chiar ieri am fost acolo, dar fiind ff aglomerat, am renuntat sa intreb ce ma interesa si nici n-am avut vreo sansa sa vad ce noutati mai au.

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

si mie imi place ideea cu setul de tort personalizat, deorece nunta este pe alb cu auriu, mi-ar place sa aibe manerele albe cu niste simboluri sau desene subtile aurii(ex: figura unui mire pe unu si a unei mirese pe celalalt sau verighete...etc) si lama sa fie aurie...

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

merci razadesoare... asa da, raspuns prompt, detaliat.. bravo
    haideti ca invadam magazinul, fetelor!

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Wink

Citat Postat de vicky
    merci razadesoare... asa da, raspuns prompt, detaliat.. bravo
    haideti ca invadam magazinul, fetelor!
    tinand cont k stiu toate magazinele de profil..si k am experienta in cautari si organizat, cand ai/aveti intrebari, dati de stire!

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Se pare ca nu a mai scris nimeni din mai pe aici
    Voi ati gasit seturi de tort? Daca da , pe unde?
    In Cora,Carrefour nu gasim simple si sa le facem noi cum vrem?

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.06.2006

Implicit

Citat Postat de tweety82
    Se pare ca nu a mai scris nimeni din mai pe aici
    Voi ati gasit seturi de tort? Daca da , pe unde?
    In Cora,Carrefour nu gasim simple si sa le facem noi cum vrem?
    Noi nici nu am cautat asa ceva... nici nu ne-am gandit la asa ceva... dar uite ca e o idee!!!

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.06.2006

Implicit

O sa mergem unde a zis razadesoare... si luam si noi ce gasim acolo...

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de andradap
    O sa mergem unde a zis razadesoare... si luam si noi ce gasim acolo...

Eu m-am uitat un pic dupa magazin dar cum eram grabita nu l-am vazut
    Daca ajungi pe acolo sa ne spui si noua te rog

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 2 din 25 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •