Pagina 1 din 25 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 197

Subiect: Cutit si paleta pentru tortul miresei

Implicit Cutit si paleta pentru tortul miresei

Ce ziceti de traditia americana de a avea la nunta un cutit si o paleta special ornate pentru voi, pe care sa le pastrati tot reastul vietii si sa le reutilizati la aniversarile voastre?
    Cum v-ar placea sa fie ornate? Asortate cu decorul salii sau asortate cu rochita de mireasa/ costumul de mire?

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

Implicit Re: Cutit si paleta pentru tortul miresei

astept parerile voastre!8)

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    anonymous Guest

Mi se pare buna ideea. Ca si setul de pahare pe care il poti folosi si dupa aceea, la ocazii deosebite.

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Mie mi se pare o exagerare!

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

[quote:ana_maria format="text/html"]Ce ziceti de traditia americana de a avea la nunta un cutit si o paleta special ornate pentru voi, pe care sa le pastrati tot reastul vietii si sa le reutilizati la aniversarile voastre?
    Cum v-ar placea sa fie ornate? Asortate cu decorul salii sau asortate cu rochita de mireasa/ costumul de mire?
    [/quote]

Frumos... dar din pacate, personal nu imi permit. Cum facem nunta singuri, am fost nevoiti sa ne limitam visele si sa renuntam la unele... Sunt multe lucruri de la Calin Ev care mi-ar fi placut...Asta e... m-am resemnat... voi vb la rest sa pun fundita cutitului de acolo!

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

[quote:ana_maria format="text/html"] Cum v-ar placea sa fie ornate? Asortate cu decorul salii sau asortate cu rochita de mireasa/ costumul de mire?
    [/quote]
    Am uitat sa raspund: clar in culorile nuntii (decorului) ! adik alb-rosu...

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de razadesoare
    Frumos... dar din pacate, personal nu imi permit. Cum facem nunta singuri, am fost nevoiti sa ne limitam visele si sa renuntam la unele... Sunt multe lucruri de la Calin Ev care mi-ar fi placut...Asta e... m-am resemnat... voi vb la rest sa pun fundita cutitului de acolo!
    Ba, uite k pot reveni cu noutati! Am gasit in oras, zona Unirii, intr-un mic magazinas pt miri, un set dragut foc.. cu numai 250.000!!! chiar am intrebat de 3 ori "sigur e doar atat??? sa nu fac probleme, sa strigati dupa mine apoi...". Atat a fost! Si l-am luat, desigur! Nu e din argint/ceva scump, recunosc, dar pt 2 min cat dureaza "taierea" tortului, nici nu vreau mai mult!

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

razadesoare da-ne mai multe detalii despre magazin.. pe ce parte a strazii este, un punct de reper, are vitrina mare.. ce are in vitrina, poate ai retinut si numele... ceva... pls... ce alte lucruri dragute mai au acolo?

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 25 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •