Pagina 3 din 265 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 2119

Subiect: Analize recomandate atunci cand planificam o sarcina

Inregistrat
    21.01.2007

Implicit Re: Analize inainte de a ramane insarcinata

Citat Postat de Jasmine Vezi mesajul
    Si eu cred ca suntem baftoase.Eu prind doar prima parte a lunii mai si apoi vine BBlusul.O sa fie cald si nu-mi fac probleme ca raceste,ca-i e frig sau ca e prea infofolit.Plus ca pana la Craciun o sa mearga de-a busilea...

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.01.2008

Medicul meu ginecolog mi-a dat un set de analize hormonale, cele serologice (toxo, rubeola, hiv, hep....) si o ecografie vaginala. Am facut si testul Papanicolau. Sunt foarte scumpe, dar eu zic ca merita. Acum astept sa merg la control.

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    15.10.2006

Si eu cred ca suntem baftoase.Eu prind doar prima parte a lunii mai si apoi vine BBlusul.O sa fie cald si nu-mi fac probleme ca raceste,ca-i e frig sau ca e prea infofolit.Plus ca pana la Craciun o sa mearga de-a busilea...
    super! al meu de craciun o sa aiba vreo 4 luni! mi-ar fi placut sa fie mai maricel!

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.09.2006

al meu o sa aiba 6 luni!

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    04.10.2006

Citat Postat de Bea24 Vezi mesajul
    Medicul meu ginecolog mi-a dat un set de analize hormonale, cele serologice (toxo, rubeola, hiv, hep....) si o ecografie vaginala. Am facut si testul Papanicolau. Sunt foarte scumpe, dar eu zic ca merita. Acum astept sa merg la control.
    imi zici pls ce analize hormonale ti-a dat sa faci? ca eu m-as duce maine sa imi fac analizele de toxo, rubeola si eventual sa le fac si pe astea cu o seringa

Traumele noastre culinare:
    http://www.numabun.ro

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    26.01.2007

Eu nu am facut analize inainte de sarcina,cu toate ca bebe era programat...de un an tot lucram la proiect,dar....mi le-am facut dupa si au iesit bune....

Vlad si Sophia

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    16.11.2007

Eu nu am facut analize inainte de sarcina,cu toate ca bebe era programat...de un an tot lucram la proiect,dar....mi le-am facut dupa si au iesit bune....
    pai....eu ma gandesc....apai parintii nostri,bunicii aveau ei saracii timp si bani sa dea pt aceste analize? eu nu cred....si uite am ieshit o fetita sanatoasa din fericire....eu sincer nu stiu daca le-as face.....adica 7 milioane pt aceste analize.bine daca trebuie neaparat dau si 10,dar daca nu sunt obligatorii nu cred ca e cazu......poate gresesc sa gandesc asa dar e opinia mea.

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    02.09.2006

Citat Postat de papusha Vezi mesajul
    pai....eu ma gandesc....apai parintii nostri,bunicii aveau ei saracii timp si bani sa dea pt aceste analize? eu nu cred....si uite am ieshit o fetita sanatoasa din fericire....eu sincer nu stiu daca le-as face.....adica 7 milioane pt aceste analize.bine daca trebuie neaparat dau si 10,dar daca nu sunt obligatorii nu cred ca e cazu......poate gresesc sa gandesc asa dar e opinia mea.

si eu gandesc ca tine...dar uite ca in prezent sunt multe cazuri in care copiii ies bolnaviori ...
    nici eu nu o sa fac analizele inainte de sarcina, ci decat in momentul in care o sa fiu insarcinata si o sa-mi prescrie medicul ce anume analize sa fac...sper si eu sa fie ok atunci ....

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 3 din 265 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •