Pagina 2 din 24 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 192

Subiect: Va Luati Sotii Cu Voi La Shopping??

Inregistrat
    04.09.2006

Implicit Re: Va Luati Sotii Cu Voi La Shopping??

Citat Postat de Dana_Canada Vezi mesajul
    nici al meu nu suporta sa mearga shopping, asa ca avem o intelegere....el merge la magazine sa ia de mincare si eu la shopping de lucruri

Foarte buna impartirea activitatilor. Neaparat trebuie sa o tin minte si eu.

Inregistrat
    09.09.2007

Merg mai mult cu iuby la shopping...ne sfatuim reciproc.Dar merg si cu fetele,cand el nu poate

Inregistrat
    03.10.2007

Eu nu merg niciodata fara iubi la shopping. Ii place la fel de mult ca si mie sa faca cumparaturi, si sa cheltuie bani . Asa ca pot sa ma consider norocoasa din punctul asta de vedere.

Inregistrat
    13.02.2007

Eu prefer sa merg singura la cumparaturi gen haine ptr mine.

G nu este o persoana foarte atenta la detalii. Daca il intreaba cineva cat port la haine, sutien, pantofi.... da din umeri. Asa este el...

e in stare sa isi cumpere haine de unul singur, si eu la fel. Ptr chestii ptr casa mergem impreuna. Altfel... he is a typical guy - nu ii place sa patruleze prin magazine si gata.

----------------------------------------------------------

Inregistrat
    10.02.2007

la noi, mai bine spus e ca el ma ia pe mine la cumparaturi...e mai pasionat de cumparaturi decat mine si se pricepe mai bine, tre' sa recunosc
    sunt fericita ca e asa

Inregistrat
    24.08.2006

Eu merg foarte rar la cumparaturi fara el. Mai bine spus, doar daca se nimereste sa fiu singura prin oras cu diferite treburi si sa vad ceva interesant! Dar, de obicei, mergem impreuna la cumparaturi si ne sfatuim cam in tot ce cumparam.

The greatest thing you'll ever learn is just to love and to be loved in return!

poze

Inregistrat
    09.01.2007

merg numai cu el la cumparaturi...................

Inregistrat
    07.09.2007

ce sa mai zic....nici eu nu merg fara el si invers....ne-am invatat asa unul cu altul mereu si e greu sa ma duc fara el.trebuie sa mai fie si cineva sa care cumparaturile, nu?
    glumesc...eu una ma simt aiurea ca el sa duca toate plasele si eu sa fiu doar cu poseta pe umar...asa ca le impartim...eu le iau pe cele mai usoare si el restul

Pagina 2 din 24 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us