Pagina 25 din 25 PrimulPrimul ... 15232425
Rezultate de la 193 la 196 din 196

Subiect: Cununia religioasa in Bacau

Inregistrat
    13.08.2010

Implicit Re: Cununia religioasa in Bacau

Citat Postat de alya2016 Vezi mesajul
    Buna,
    Multumesc de raspuns...a avut nunta o colega de serviviu acolo si au iesit toate pozele jalnie si erau facute de fotograf profesionist...si am inteles k s-a cam stricat treaba pe acolo si in plus este foarte departe de mine....am de ales intre SF Gheorghe, Precista, La parc sau la mine in cartie Buna Vestire...unde cunsc si preotul este un fost coleg de generala si mai tb sa cer si dezlegare pt acea data kk in calendar nu se fac nunti...acum sa vedem unde ne hotaram
    Buna, ma ocup de cosmetica...tratamente, masaj, epilare, pensat ..... incerc sa promovez mai ales epilarea cu zahar, care e mult mai faina decat epilarea cu ceara. Iti las mai jos site-ul meu unde gasesti mai multe detalii ( metoda de epilare, servicii si preturi) daca esti interesata contacteaza-ma. O zi frumoasa in continuare.

Te astept sa incerci epilarea cu zahar!!!
    http://diank87.wix.com/sugaringbacau

Inregistrat
    30.10.2012

Citat Postat de diank87 Vezi mesajul
    Buna, ma ocup de cosmetica...tratamente, masaj, epilare, pensat ..... incerc sa promovez mai ales epilarea cu zahar, care e mult mai faina decat epilarea cu ceara. Iti las mai jos site-ul meu unde gasesti mai multe detalii ( metoda de epilare, servicii si preturi) daca esti interesata contacteaza-ma. O zi frumoasa in continuare.

Buan, am incercat sa-ti las un mesaj pe privat dar nu a mers...m-ar interesa de ce nu sa vad cum este pt inceput. Ai cumva si preturi pt pachete sau doar separate?o sa iau nr de pe site si o sa te sun

Inregistrat
    30.10.2012

Citat Postat de diank87 Vezi mesajul

zilele astea o sa te sun...

Inregistrat
    13.04.2015

Buna fetelor, cam la cat ajunge taxa la cununia religioasa in Bacau?! Multumesc frumos!

Pagina 25 din 25 PrimulPrimul ... 15232425

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us