Pagina 3 din 38 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 302

Subiect: Cununia civila la sectorul 5

Inregistrat
    06.01.2007

Implicit Re: Poze cu oficiul starii civile sector 5 ?

Citat Postat de LILICA Vezi mesajul
    Am sunat la ei ca doream pe la 16 cununia, sa putem merge direct la biserica.
    Nu se poate, daca sunt putine cununii termina repede.
    Ce chestie! Pai, daca au o singura cununie la ora 9(sa presupunem ca rspectivii fac si cununia religioasa in aceeasi zi si isi programeaza devreme cununia civila ca sa se poata ocupa si de cea religioasa), pe noi ne cheama la 9:30????Mi se pare aberant!

Inregistrat
    06.09.2006

stai linistita, ca-n iulie cand faci tu nunta, o sa fie cununiile civile pe banda rulanta. nu apuca ei sa pleca acasa prea devreme asa ca macar sa poti rezerva ora pe care ti-o doresti.

Inregistrat
    13.10.2006

Fetelor, am trecut azi pe acolo. Intr-adevar intrarea este foarte chinuita, e aproape imposibil sa ai o poza ca lumea la iesire...e o usa mica care da pe un trotuar ingust , unde mai era si o masina parcata. Si pare cu atat mai imposibil sa iti fac pod de flori la iesire pt ca nu au unde, in afara de o scara cam mica si abrupta.Sala e insa OK desi cam mica, dar sa zicem ca ajunge. In schimb am ochi pe un colt alaturat cladirea unei banci , care are in fata amenajat un mic spatiu verde...acolo ar merge niste poze dupa iesire (sa speram ca ne lasa bodyguard-ul) . Altfel, mi-am copiat lista cu acte si in legatura cu programarea mi-au spus sa vin fix cu 2 sapt inainte...si ce noroc voi avea aia e, insa pareau inclinate sa creada ca nu vor fi ff multe casatorii atunci (la sf lui Aprilie).

off, am avut tot felul de acte de facut si a trebui neaparat sa imi schimb buletinul de la sect 1 unde locuiam inainte la s5 , caci altfel nu mi-l schimbam pt ca acum il voi schimba oricum din nou odata cu numele....ar fi iesit poze mai frumoase!
    Ultima editare de corinutza79 : 02.02.2007 23:26:48

Citat Postat de rallu Vezi mesajul
    eu pot sa-ti spun cum este: mie, sincer, nu-mi place! este recent renovat, sala unde se oficiaza casatoriile arata bine, modern, este spatioasa, insa este foarte mic spatiul unde servesti invitatii cu sampanie, bomboane etc. asta are loc in hol, care nu este tocmai mic, dar tot nu ai loc, pentru ca acolo asteapta si mirii care intra urmatorii, se incurca invitatii unii cu altii ... in fine, nu poti sta prea mult acolo pt ca te invita afara ... trebuie sa serveasca si altii ... cununiile merg pe banda rulanta. ceea ce-mi displace cel mai mult este intrarea/iesirea in/din cladire ... adica direct in strada
    Perfect de acord. Eu nu am avut pretentii. Oricum nu ma asteptam la atatia invitati( 80). Va pup!

tot incerc sa va trimit poze si nu reusesc
    Imagini atasate Imagini atasate

Citat Postat de a_da Vezi mesajul
    tot incerc sa va trimit poze si nu reusesc
    cred ca am reusit!

A fost f frumos ( 27 ianuarie); mie mai mult imi place filmul. Din cauza lipsei scarilor nu am putut face poza de grup.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    13.10.2006

Pentru cadrul pe care il avem la dispozitie , ti-au iesit poze foarte frumoase. Insa chestia cu poza de grup ma intristeaza si pe mine. Merci pt pozici!

Inregistrat
    06.09.2006

de obicei, la cate cununii am fost acolo, podul de flori se face pe scara de la intrare, care are destule trepte, insa e cam ingusta. podul se prelungeste in strada, in functie de cate persoane iti vin la cununie.
    pose se pot face si pe trotuarul din fata Bancii de Export-Import a Romaniei, care are si ceva verdeata in fata. eu as mai opta pentru niste poze si langa dambovita, sa se vada apa. e un podulet ceva mai incolo, spre unirea, inainte de podul mare de la intersectia cu calea victoriei.

Pagina 3 din 38 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us