Pagina 99 din 99 PrimulPrimul ... 4989979899
Rezultate de la 785 la 791 din 791

Subiect: Hair stylist in Bucuresti

Inregistrat
    23.07.2015

Implicit Re: Hair stylist in Bucuresti

Buna,

Eu merg de foarte mult timp la sunshine club din Sos. Nordului, la un tip pe nume Adi. El m-a coafat si pentru nunta si n-am avut nici o problema, coafura a rezistat pana a 2 a zi.

O zi frumoasa sa aveti!

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    17.06.2015

Salut, sunt ceva pareri recente despre Iulian Urlan? Si cam ce tarife practica? Multumesc anticipat.

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

Va recomand Beauty Story Salon - pe calea Dorobanti la dna Liuba

Este o artista la aranjat mirese! Atuul ei este ca stie sa lucreze cu orice tip de par, lung sau scurt, fin sau gros - gaseste ea o modalitate sa fii superba!

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    28.01.2015

Eu m-am coafat la Iulian Urlan super talentat si ptofesionist dai un ban dar crede-ma ca o sa arati senzational in ziua nuntii.Iar make up tot prin el Malvina o tipa super talentata si se vede ca ii place ce face

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.07.2015

Eu am fost coafata de Andreea Iordache. Mi-a placut foarte mult si coafura a rezistat toarte bine. Mi-am ales o coafura pe care o vazusem pe net si mi-a facut acea coafura. A fost ceva cu un aspect lejer, cu o coada de peste intr-o parte. Imi place ca poate face coafuri cu aspect lejer, nu chestii foarte atent aranjate, sarmalute, etc.

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    06.01.2017

Thumbs up Re: Hair stylist in Bucuresti

Foarte frumos , esti superba!

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    06.01.2017

Thumbs up Re: Hair stylist in Bucuresti

Citat Postat de Tolias Vezi mesajul
    Dragi miresici,

O recomand cu incredere pe Andreea Manolea. Coafura realizata de ea a rezistat intacta de la ora 13.00 pana la ora 6 dimineata (ar mai fi rezistat ea si mai mult dar nu puteam sa dorm cu parul prins ). Asta in conditiile in care, dupa coafat, m-am chinuit sa imbrac rochia de mireasa - coafura rezista, am stat in biserica o ora intr-o caldura cumplita - coafura rezista, am stat o ora si jumatate la sedinta foto - coafura rezista, am dansat toata noaptea - coafura rezista; iar "materialul", adica parul meu este lung, foarte des dar cu firul subtire si moale....

Atasez si cateva poze...nu sunt foarte bune pentru ca sunt poze de "amator"..pentru cele profi trebuie sa mai astept! O sa revin cu poze mai clare! Pana atunci apelati cu incredere la Andreea!
    Foarte frumos te-a aranjat. Esti superba!

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 99 din 99 PrimulPrimul ... 4989979899

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •