Pagina 103 din 103 PrimulPrimul ... 35393101102103
Rezultate de la 817 la 820 din 820

Subiect: Restaurante in Braila

Inregistrat
    21.11.2011

Implicit Re: Restaurante in Braila

Citat Postat de mirela22 Vezi mesajul
    buna miresici vreau sa va cer sfatul pt un restaurant pt botez in braila pt 40-50 persoane
    Poti incerca la Melody Pizza pe Calea Galati aproape de scoala nr. 20 (unde intoarce tramvaiul) sau la Triumph. La Melody Pizza nu am fost personal, insa am auzit numai lucruri bune, iar la Triumph am fost la un botez acum 3 ani si totul a fost ok.

Inregistrat
    04.09.2014

Implicit Re: Restaurante in Braila

Referitor la " Festiv Club " ... Anul trecut am facut nunta aici iar anul acesta botezul .
    Totul a fost perfect. La meniu totul foarte proaspat si gustos iar deservirea exemplara.
    Preturile sunt fara concurenta . Va sfatuiesc pe toti sa mergeti cu incredere la " Festiv Club " din ansamblul Buzaului !

Inregistrat
    10.09.2014

Red face Re: Restaurante in Braila

Buna tuturor.

Sunt noua pe site :D si in domeniu..... :))
    As dori sa stiu daca a facut cineva nunta sau a fost ca invitat la vreo nunta la Unique Garden, la Varsatura...
    Pareri sincere va rog.

Multuu!

Red face Re: Restaurante in Braila

Buna fetelor, Ce parere aveti despre restaurantele din Braila? Unde e cel mai bine si de unde sa incep?

Pagina 103 din 103 PrimulPrimul ... 35393101102103

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us