Pagina 2 din 25 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 196

Subiect: Muzica clasica live la nunta (cvartet de coarde...)

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit

Citat Postat de lid
    Pentru cine intereseaza in general, noi, Cvartetul Arpeggione, cantam de obicei in deschiderea nuntii, atunci cand sunt primiti invitatii si cand servesc sampania. De obicei recitalul nostru dureaza intre 45 min si 2 h in functie de dorinta voastra, si cantam piese foarte cunoscute, valsuri, tangouri, cafe-concert, etc.
    si care sunt tarifele voastre? daca nu ma poti ajuta pe forum imi trimiti un mesaj pe privat te rog frumos.
    multumesc

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit

imi place foarte tare cum cantati-sunteti talentate. eu v-am facut reclama LOL

lid Guest

Implicit

Asa e ryanaro tu ne-ai facut reclama de fapt eu ma uitam pe internet dupa Arpeggione si am vazut link catre pagina asta! Iti dai seama ca m-am bucurat cand am vazut ca vorbeati despre noi! Multumim mult pentru aprecieri.

simona_n_77 Guest

Implicit

iar eu am deschis subiectul:-P...alida...te as ruga mult dak poti/vrei sa mi dai un pret orientativ ..dak t deranjeaza aici..poate p pm...multumesc mult

Inregistrat
    05.08.2006

Implicit

Buna Alida!
    Sunt Beatrice si m ar interesa si pe mine pretu si mi ar placea foarte mult daca ati veni.Daca nu vrei sa mi spui asa dami un mesaj pe mp
    Merci

Citat Postat de lid
    Buna Simona,
    Sunt Alida din cvartetul Arpeggione. Daca doresti mai multe detalii, cu mine trebuie sa vorbesti, si iti pot spune ca momentan data de 03 septembrie este libera. De fapt este singura libera in toate weekendurile din luna Septembrie. Ma poti suna sau imi poti trimite mail. Succes cu ultimele pregatiri!

Inregistrat
    14.06.2006

Implicit Re: cvartet de coarde

As vrea si eu detalii despre cum este un cvartet de coarde la nunta. Eu m-am gandit sa cante la primirea invitatilor, o ora. Ce parere aveti? Si ce arii s-ar potrivi mai bine?

simona_n_77 Guest

buna.fetele d la arpeggione.sunt super.am avut nunta acum o saptamana si au fost acolo.au si site.cvartet+dj+o pereche de dansatori profesionisti.a fost de vis

Inregistrat
    14.06.2006

Casa de piatra! Sa fiti sanatosi , fericiti, norocosi! Spune-mi si mie te rog cam ce arii au cantat fetele?

Pagina 2 din 25 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us