Pagina 85 din 85 PrimulPrimul ... 3575838485
Rezultate de la 673 la 676 din 676

Subiect: Magazine rochii de mireasa

Inregistrat
    09.06.2015

Implicit Re: Magazine rochii de mireasa

Recomand tuturor atelierul pentru rochii de mireasa NATALIA VASILIEV. Pe 21.05.2016 am avut nunta, si am purtat o rochie tip sirena cu trena facuta pe comanda la ei, si am doar cuvinte de lauda la adresa lor. Rochia a fost superba, lucrata impecabil, si-au respectat programarile pentru probe si termenul de livrare, conform contractului, iar din punctul meu de vedere , pretul a fost unul decent, in jur de 4500 cu tot cu voal si crinolina. Fetele de la magazinul din Bucuresti sunt foarte dragute si te ajuta, atat in alegerea rochiei , cat si la probe.

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    23.09.2015

Recomand Divine Atelier. Rochia a fost superba, diafana; croiala si materiale de cea mai buna calitate.
    Puteti merge cu incredere macar la o proba. Eu m-am indragostit instant de modelele lor.

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

Recomand magazinul JuliaHelena

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    02.06.2016

Va recomand cu drag Avangarde Brides. Acolo am gasit rochia mea perfecta de mireasa cu ajutorul fetelor care sunt foarte dragute. Cel mao mult m-au impresionat modelele si calitatea superioara a materialelor, iar preturile sunt mai mult decat decente pentru ceea ce ofera.

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 85 din 85 PrimulPrimul ... 3575838485

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •