Pagina 328 din 331 PrimulPrimul ... 228278318326327328329330 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 2.617 la 2.624 din 2642

Subiect: Alba -Titan

Inregistrat
    12.07.2012

Thumbs up Re: Alba -Titan

Buna ziua,

Noi am avut nunta la Restaurantul Alba pe data de 7 iulie 2012 si va recomand din tot sufletul acest restaurant. Nu mai pierdeti vremea cautand alte variante, aveti aici tot ce va trebuie. Restaurantul prin colaboratorii sai va poate oferi totul de la decoratii, buchete de mireasa si tot ce tine de aranjamente florale, marturii, bauturi, formatie sau DJ, fotograf-cameraman, cazare la hotel partener in zona la preturi foarte avantajoase si multe altele. Nu trebuie decat sa il intrebati pe domnul Mircea Achim, directorul restaurantului, care va poate indruma. La inceput am fost putin sceptici si nu am crezut ca poate exista o asemenea echipa in romania cu asemenea angajati care ofera servicii la cele mai inalte standarde si condusi de un om ca domnul Mircea care este foarte corect si stie sa fie un bun afacerist. Invitatii nostrii au ramas uimiti de spectacolul oferit si multi dintre ei au spus ca totul a fost regizat ca la televiziune si ca nu au mai vazut niciodata asa ceva. Noi am avut formatia tocmita cu domnul Petrica, seful de formatie, care este foarte intelegator, experimentat, si ofera un "guest service" exceptional. In noaptea nuntii s-au perindad in jur de 6 solisti diferiti plus trupa de dansuri populare ale restaurantului care ne-au scos la dans toti invitatii si au oferit un spectacol de exceptie. De asemenea ospatarii au fost super si au reusit sa tina pasul cu tonul nuntii. Doamna Lucia care s-a ocupat de decorul salii noastre ( sala 3 ) a facut o treaba excelenta la un pret accesibil si nu ca in alte locuri unde toata lumea incearca sa iti bage tot felul de nimicuri pe gat doar sa platesti mai mult. De asemenea echipa foto-video condusa de domnul Iulian a fost exceptionala si nu au ratat niciun cadru. S-au tinut dupa noi toata ziua si in parc unde am avut sedinta foto. Nu sunt genul de oameni care sa se grabeasca sa termine mai repede, din contra ei ne-au sfatuit sa facem cat mai mult si s-au dedicat %100 pentru a scoate cele mai bune cadre. In final dorim sa multumim angajatilor restaurantului Alba pentru profesionalismul oferit si nunta de vis pe care ne-au organizat-o. De asemenea mii de multumiri domnului Mircea Achim care pune suflet in ceea ce face si da totul pentru organizarea oricarui tip de eveniment in localul sau. Recomand cu cea mai mare convingere acest restaurant pentru orice tip de eveniment datorita caldurii cu care esti primit de catre angajatii sai si in special de domnul Mircea. In curand o sa postam poze si video de la nunta noastra si o sa lasam imaginile sa vorbeasca de la sine.

Inregistrat
    21.01.2008

Implicit Re: Alba -Titan

Revin aici, la topicul meu drag, de data asta in calitate de nasica! Dupa o nunta de vis, un botez si mot ale fiului meu, dupa multe evenimente la care am participat aici (nunti, botezuri, turte, moturi, zile de nastere), in sfarsit sunt si eu nasica la Alba! Nunta va avea loc pe 23 sept, in sala mare. Abia astept pt ca la nunta mea e drept ca am fost destul de stresata ca sa iasa bine totul si nu stiam ca dnul Achim intr-adevar organizeaza super evenimente.

Imi place cum a renovat restaurantul, mai ales tapetul dupa care eu si sotul meu suntem inebuniti. Da o aura de eleganta deosebita restaurantului.

Bineinteles ca avem formatia lui Andrei, o asteptam si pe Maria, il avem pe Iulian, iar dna Lucica se va ocupa de toate decoratiunile, buchete si lumanari.

Alte miresici, de august, septembrie, octombrie, noiembrie nu mai sunt pe aici? Haideti sa ne impartasim idei si pareri!
    POZE

Te-am dorit enorm si ai venit! Timp de 13 sapt te-am avut. Teo, te iubim si niciodata nu te vom uita!

Inregistrat
    09.09.2011

Buna felicitari pt cei doi fini voi avea si eu nunta sambata tot in sala unu si mi-e imi place cum au reamenajat sala cu tapet in loc de oglinzi arata mult mai bine pop

Inregistrat
    21.01.2008

Petrecere frumoasa! Sa vii sa ne povestesti cum a fost!
    POZE

Te-am dorit enorm si ai venit! Timp de 13 sapt te-am avut. Teo, te iubim si niciodata nu te vom uita!

Inregistrat
    03.01.2009

Citat Postat de ana303maria Vezi mesajul
    Petrecere frumoasa! Sa vii sa ne povestesti cum a fost!
    Ana,nu ne povestesti si noua cum a fost?
    Si eu voi fi nasica in septembrie
    La multi ani si nult noroc in anul ce a venit

Inregistrat
    06.11.2008

Buna ziua fetele..imi spuneti si mie va rog daca aveti idee cat e meniul de botez la Alba?As vrea sa fac si botezul acolo(am facut nunta si am fost fff multumita). Nu am timp sa merg la rest si nu vreau sa il sun pe dl A sa nu il deranjez.

Va multumesc.

Inregistrat
    06.08.2010

Fetelor stiti cumva daca cei doi cantareti surpriza de muzica populara vin si la alte nunti sau au contract doar cu acest restaurant? Eu caut pentru jumatate de ora , in rest voi avea dj.

Inregistrat
    27.11.2012

buna fetelor,sunt mihaela din Bucuresti,am avut nunta pe data de 06.07.2013 la Restaurant Alba in salonul 1(90 locuri).VA spun cu o mare sinceritate ca este de nota 10,patronul este foarte cumsecade si tot ce tine de acest Restaurant este de bine,mie mi-a placut cum a fost la mine si arata foarte bine inauntru si toti de acolo st foarte ok.

Pagina 328 din 331 PrimulPrimul ... 228278318326327328329330 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us