Pagina 56 din 2806 PrimulPrimul ... 6465455565758661061565561056 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 441 la 448 din 22444

Subiect: Probleme ale bebicilor

Inregistrat
    22.10.2006

Implicit Re: probleme ale bebicilor

da mi-au spus ca o sa se rezolve dar trebui ceva timp ca totul sa se puna in loc..cand il vad cu caputul intr-o parte imi vine sa urlu.ma doare sufletul pt el.sper sa se rezolve.

multumesc pt incurajari.

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    19.12.2006

Citat Postat de carmen73000 Vezi mesajul
    da mi-au spus ca o sa se rezolve dar trebui ceva timp ca totul sa se puna in loc..cand il vad cu caputul intr-o parte imi vine sa urlu.ma doare sufletul pt el.sper sa se rezolve.

multumesc pt incurajari.
    Ai incredere in Dumnezeu shi o sa vezi ca totul o sa fie ok eu va urez multa sanatate shi ma rog pt tine shi pt bebe

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de RUCKSI Vezi mesajul
    DACA , BEBE MANANCA SUFICIENT...INSEAMNA CA ARE ARDERIILE MAI MARI....MIHNEA A LUAT DOAR 300G INTR O LUNA...LA FEL, PT CA NU STA LOCULUI O CLIPA SI SE DEZVOLTA PE LUNGIME.
    NOI NE AM SPERIAT CU ACEA CURA DE CALCIU ( 10 ZILE / LUNA ) SI SUNT PUTIN SCEPTICA.
    DOAMNE FERESTE, NU VREAU SA CONTRAZIC VREUN/ O DOCTOR/ A....DAR POTI SA I FACI SI ANALIZELE PT CALCEMIE....SI ATUNCI AR FI OK.

PUPICI.....SI MULTA ENERGIE !
    multumesc ca m-ai linistit.