Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate de la 25 la 30 din 30

Subiect: Pilates

Implicit Re: Pilates

Buna si eu azi am facut prima sedinta de pilates si mi-am facut abonament pe 1 luna, mi-a placut si e mai distractiv in companie, decat acasa pe dvd. Sper sa ma simt mai bine si sa devin mai elastica. Sanatate!
    Rugaciunea inimii: ''Doamne,Iisuse Hristoase,Fiul lui Dumnezeu,miluiește-mă pe mine,păcătoasa!''
    Promettiamo di amarci fedelmente, nella gioia e nel dolore, nella salute e nella malattia, e di sostenerci l’un l’altro tutti i giorni della nostra vita.
    Blog

Uleiuri si creme in sarcina: ulei de cocos, ulei de argan, ulei de migdale, ulei de masline, unt de shea, rilastil si bio oil

6 weeks 50.700kg
    9 weeks +1.3kg, 11weeks +1.7kg, 13 weeks +1.6kg, 15 weeks + 1.9 kg, 17 weeks + 3 kg, 19 weeks +4.5 kg, 20 weeks + 3 days +5kg, 21 weeks +5.5kg, 23 weeks + 7.4 kg, 25 weeks + 8 kg, 28 weeks + 8.6 kg, 37 settimane si 6 zile, 10 kg

DORIANO (nume italian, ce inseamna dar de la Dumnezeu, folosit pentru prima data de OSCAR WILD in 1891 - Portretul lui DORIAN GREY, poate inspirandu-se de la tribul grec Dori, iar altii sustin ca deriva de la numele grec Theodoros) nascut pe 10/12/13, ora 14/08, cantarea 3370 kg, nastere naturala la San Camillo, Roma

Inregistrat
    13.01.2010

Citat Postat de Azumi Vezi mesajul
    si eu am pe cel al lui billy blanks
    nu fac regulat pentru ca intervine lenea ori sotul se joaca la pc si eu nu il stiu din memorie.
    De placut imi place.
    Am si eu dvd cu biily balnks,prima dat knd m-am uitat mi s-a parut un pic cam costisitor,intr-un final m-am hotarat sa ma duc la tae bo,prima sedinta a fost groaznica (ma miscam ca o frunza )dupa aceea mi-=am dat drumul,intr-o luna am slabit 4 kg,mergeam de 3 ori pe sapt.!acum ma duc doar de 2 ori pe sapt,nu-mi permite timpul sa ma duc de 3 ori....
    O prietena a slabit foarte tare facns pilates,poate am sa incerc si eu!
    O zi buna va doresc!

Citat Postat de ANDRAG Vezi mesajul
    Am si eu dvd cu biily balnks,prima dat knd m-am uitat mi s-a parut un pic cam costisitor,intr-un final m-am hotarat sa ma duc la tae bo,prima sedinta a fost groaznica (ma miscam ca o frunza )dupa aceea mi-=am dat drumul,intr-o luna am slabit 4 kg,mergeam de 3 ori pe sapt.!acum ma duc doar de 2 ori pe sapt,nu-mi permite timpul sa ma duc de 3 ori....
    O prietena a slabit foarte tare facns pilates,poate am sa incerc si eu!
    O zi buna va doresc!
    Eu de slabit nu prea vreau k am 49 kg, dar de ''topit'' sunculitele sigur si o mica remodelare prin anumite zone cu probleme, flexibilitate, eliminarea durerilor de spate, respiratie corecta, spate drept, armonie corp si suflet... Desi nu se prea transpira si ai senzatia k nu lucrezi nimic este total gresit, deoarece am deja dureri musculare, semn ca muschii au lucrat si daca reusesti sa executi exercitiile corect si devii constienta de corpul tau si inveti sa-l asculti, obtii un echilibru singura.
    Va voi tine la curent cu progresul meu.
    Rugaciunea inimii: ''Doamne,Iisuse Hristoase,Fiul lui Dumnezeu,miluiește-mă pe mine,păcătoasa!''
    Promettiamo di amarci fedelmente, nella gioia e nel dolore, nella salute e nella malattia, e di sostenerci l’un l’altro tutti i giorni della nostra vita.
    Blog

Uleiuri si creme in sarcina: ulei de cocos, ulei de argan, ulei de migdale, ulei de masline, unt de shea, rilastil si bio oil

6 weeks 50.700kg
    9 weeks +1.3kg, 11weeks +1.7kg, 13 weeks +1.6kg, 15 weeks + 1.9 kg, 17 weeks + 3 kg, 19 weeks +4.5 kg, 20 weeks + 3 days +5kg, 21 weeks +5.5kg, 23 weeks + 7.4 kg, 25 weeks + 8 kg, 28 weeks + 8.6 kg, 37 settimane si 6 zile, 10 kg

DORIANO (nume italian, ce inseamna dar de la Dumnezeu, folosit pentru prima data de OSCAR WILD in 1891 - Portretul lui DORIAN GREY, poate inspirandu-se de la tribul grec Dori, iar altii sustin ca deriva de la numele grec Theodoros) nascut pe 10/12/13, ora 14/08, cantarea 3370 kg, nastere naturala la San Camillo, Roma

Dupa o saptamana deja ma simt altfel, mult mai dinamica si cu mai multa energie. Fac exergitii o zi da una nu, alternand pilates, gimnastica posturala si yoga fit. Aveam mari dureri de spate, dar acum sunt mult mai suportabile si in plus se vede putin si la abdomen k este mai lucrat, in plus cred ca si la celulita incepe sa se cunoasca deoarece si dupa fiecare ''sedinta'' aplic prin masaj uleiuri naturale care ajuta. Sunt foarte incantata si mult mai pozitiva.
    Blog

6 weeks 50.700kg

Inregistrat
    24.10.2010

Citat Postat de misscherie Vezi mesajul
    Dupa o saptamana deja ma simt altfel, mult mai dinamica si cu mai multa energie. Fac exergitii o zi da una nu, alternand pilates, gimnastica posturala si yoga fit. Aveam mari dureri de spate, dar acum sunt mult mai suportabile si in plus se vede putin si la abdomen k este mai lucrat, in plus cred ca si la celulita incepe sa se cunoasca deoarece si dupa fiecare ''sedinta'' aplic prin masaj uleiuri naturale care ajuta. Sunt foarte incantata si mult mai pozitiva.
    Buna! poti sa imi spui te rog la ce sala practici Pilates? Si...in ce zona este sala?Multumesc!

Inregistrat
    22.07.2011

stiti o sala in Sectorul 3?

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us