Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 93

Subiect: Creme de corp

Inregistrat
    04.12.2006

Post Creme de corp

buna fetelor, eu ma gandesc sa folosesc o crema de corp in ziua nuntzii, insa una care sa nu fie grasa si care sa intre repede in piele, sa aiba un miros fin si sa ofere o stralucire discreta pielii. imi puteti sugera ceva?

Inregistrat
    01.10.2006

Implicit Re: creme de corp pt ziua nuntzii

eu zic sa nu ingrasam porcul in ajun ...nu numai in ziua nuntii sa dam cu crema ar tr sa ne pregatim tenul corpul cu cateva luni inainte daca vrem sa aratam bine ...si in ziua nunti va fii doar rutina zilnica
    Diavolul este tot un înger ...

Inregistrat
    02.09.2006

eu in ziua nuntii am folosit crema de corp dove silk glow, sau ceva de genul, cu particule stralucitoare, dar foarte finute..si nu mai mi-a trebuit nimik altceva

Inregistrat
    27.07.2006

poti sa incerci o crema de corp din aceeasi gama cu parfumul. este usoara, nu e grasa, are un miros placut

Inregistrat
    05.05.2007

Citat Postat de helenita Vezi mesajul
    eu in ziua nuntii am folosit crema de corp dove silk glow, sau ceva de genul, cu particule stralucitoare, dar foarte finute..si nu mai mi-a trebuit nimik altceva
    EXACT ASTA DOREAM SI EU SA-I SUGEREZ....

Inregistrat
    04.12.2006

ok, va multumesc, cred ca o sa folosesc dove

Inregistrat
    28.05.2006

Citat Postat de helenita Vezi mesajul
    Si eu am folosit aceeasi crema. Si, Diavolita, nu era vorba de ingrasat porcul in ajun, ca normal ca fata se pregateste dinainte...

Inregistrat
    04.12.2006

Citat Postat de Denisa Vezi mesajul
    Si eu am folosit aceeasi crema. Si, Diavolita, nu era vorba de ingrasat porcul in ajun, ca normal ca fata se pregateste dinainte...
    mersi k ai raspuns tu normal k nu era vb de ingrashat porcu in ajun, logic k folosesc crema d corp de ani d zile, dar in ziua nuntii vroiam ceva deosebit, ma rog, sigur ati inteles ce am vrut sa zic. va pup

Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us