Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910
Rezultate de la 73 la 80 din 80

Subiect: Cununie religioasa Arad

Inregistrat
    04.05.2010

Implicit Re: Cununie religioasa Arad

Citat Postat de mjj Vezi mesajul
    Buna,

poate cineva sa-mi dea datele de contact ale unui cor din Arad?
    Eu am angajat un cor tot la Catedrala Veche, parca am mai devreme ca tine nunta in aceeasi zi. Iti trimit mesaj cu nume si nr tel cu cine sa iei contactul.
    Stiu ca mai aveau o nunta in aceeasi zi dar nu stiu exact cand si cum. Oricum sa suni cat mai repede, noi l-am contactat din noiembrie.

Inregistrat
    14.07.2010

Citat Postat de Babyball Vezi mesajul
    Eu am angajat un cor tot la Catedrala Veche, parca am mai devreme ca tine nunta in aceeasi zi. Iti trimit mesaj cu nume si nr tel cu cine sa iei contactul.
    Stiu ca mai aveau o nunta in aceeasi zi dar nu stiu exact cand si cum. Oricum sa suni cat mai repede, noi l-am contactat din noiembrie.
    Mersi de info. Am rezolvat pana la urma si noi. Cred ca vom avea acelasi cor

Inregistrat
    18.06.2009

Citat Postat de mjj Vezi mesajul
    Mersi de info. Am rezolvat pana la urma si noi. Cred ca vom avea acelasi cor

Imi spune-ti si mie va rog cam cat costa un cor pt o nunta

Inregistrat
    14.07.2010

Citat Postat de patricia_piti Vezi mesajul
    Imi spune-ti si mie va rog cam cat costa un cor pt o nunta
    Intre 300 si 500 de Ron, depinde de cor

Inregistrat
    26.01.2011

Miresici care ati facut cununia la GAI, sau o aveti programata, am auzit ca nu s-ar mai tine cununii acolo... Ce stiti? Cu cine trebuie vorbit? Se rezolva? Lasati-mi un PM , astept nerabdatoare detalii. Multumesc!

Inregistrat
    07.08.2011

Aloha miresicilor... vreau sa stiu cine mai are nunta pe 1.09.2012 in Piata Catedralei din Arad(catedrala veche), deoarece vreau sa ne adunam cate vom fi si sa impartim costurile pentru ornarea catedralei sa iesim mai ieftin toate in acea zi si ar iesii ceva mai frumos daca am pune bani toate si vom lua ceva mai complex ca aranjament in biserica... Eu zic ca e o idee buna si ieftina in acelasi timp... Astept raspuns cat mai urgent...

Inregistrat
    30.01.2012

Fetele anul acesta voi fi nasa si asi dori sa stiu cat este taxa de cununie religioasa la Catedrala de la Podgoria. Care ati facut nunta acolo poate stiti.
    Va multumesc
    Sunt o fetita cu fundita si i-am facut pe mami si pe tati cei mai fericiti parinti din lume

Inregistrat
    09.04.2013

Fetelor am cununia religioasa la catedrala de la Podgoria, aveti idee cam cat va dura slujba? Sa stiu la ce ora sa pun la restaurant.... la biserica am la ora 17.

Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us