Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 101

Subiect: Mirese din Tarnaveni

Inregistrat
    06.07.2007

Smile Mirese din Tarnaveni

Dragele mele,

Sunt miresici aici din Tarnaveni, sau care se vor casatori in Tarnaveni?

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    03.08.2007

Post Re: Mirese din TARNAVENI

Prezenta!
    Buna...eu sunt din Tarnaveni..o sa am nunta la anu!
    Dar de ce? Si tu?
    Pupici!

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    06.07.2007

Smile Re: Mirese din TARNAVENI

Citat Postat de meghe Vezi mesajul
    Prezenta!
    Buna...eu sunt din Tarnaveni..o sa am nunta la anu!
    Dar de ce? Si tu?
    Pupici!
    Salut! Bine ca te-am intrebat de unde esti dar nu m-am uitat ca ai scris si aici .
    Da sunt din Tarnaveni, tocmai am avut nunta, insa la Cluj. Sunt curioasa daca te stiu ... . Am locuit in Tarnaveni dar pana in liceu apoi m-am mutat. Unde ai nunta?

Prea multe intrebari.. te zapacesc!

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    03.08.2007

Exclamation Re: Mirese din TARNAVENI

Citat Postat de prapadeala Vezi mesajul
    Salut! Bine ca te-am intrebat de unde esti dar nu m-am uitat ca ai scris si aici .
    Da sunt din Tarnaveni, tocmai am avut nunta, insa la Cluj. Sunt curioasa daca te stiu ... . Am locuit in Tarnaveni dar pana in liceu apoi m-am mutat. Unde ai nunta?

Prea multe intrebari.. te zapacesc!

Nu ma zapacesti!
    Ti-am scris mesaj privat...acolo ti-am dat mai multe amanunte, poate ne cunoastem!

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    06.07.2007

Implicit Re: Mirese din TARNAVENI

Citat Postat de meghe Vezi mesajul
    Nu ma zapacesti!
    Ti-am scris mesaj privat...acolo ti-am dat mai multe amanunte, poate ne cunoastem!
    Mersi! Acu il citesc

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    06.07.2007

Nimeni altcineva din tarnaveni... ?

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    03.08.2007

Exclamation Re: Mirese din TARNAVENI

Citat Postat de prapadeala Vezi mesajul
    Nimeni altcineva din tarnaveni... ?
    Nu mai e nimeni din cate stiu eu...doar eu singurica si fetele din Mures mai aproape!
    Ti-am scris pe mess!
    Pupici!

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    26.10.2007

si eu sunt din tarnaveni si voi avea nunta tot la tarnaveni ... la anu

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •