Pagina 78 din 78 PrimulPrimul ... 2868767778
Rezultate de la 617 la 620 din 620

Subiect: Sali de nunti / restaurante Arad

Implicit Re: Sali de nunti / restaurante Arad

Citat Postat de Cristina_Luchian Vezi mesajul
    Ati facut nunta la Pensiunea Safary, Vladimirescu ? Daca da, cum a fost? Multumiti ?

Despre Cofetaria Caprice ce stiti? Cum fac torturile de nunta? Dar prajiturelele?

Si noi am vrut sa facem nunta acolo in Vladi, insa mai multi ne-au spus ca nu prea le convine sa merarga asa departe, ca acolo dimineata vine taxi mai greu... nu au cu ce ajunge acolo, in rest e superba privelistea si tot :X

Inregistrat
    12.06.2013

Ceau! Pensiunea Safary e cea mai buna optiune pt cei care vor o nunta in aer liber! Localul e superb, peisajul pe masura, este liniste si aer curat, si mancarea exceptionala! A fost prima locatie pe care am vazut-o si nici nu am mai vrut sa vad altele! Am semnat contractul pt data de 25.08.2013... insa, din pacate, din motive birocratice ( logodnicul meu nu este roman si nu poate ajunge in tara la timp) nunta nu mai poate avea loc! Suntem foarte tristi, insa Safary va ramane optinuea noastra si pt data viitoare! Si miresici, daca sunteti amatoare si va intereseaza o locatie pt vara asta, restaurantul este inca rezervat, noi am dat deja avansul. puteti sa-mi scrieti la : [email protected]

Inregistrat
    24.07.2009

Buna fetelor ce stiti despre restaurantul italian in aradul nou casa de gian marco a-ti fost acolo la nunti cum e meniul ?

Inregistrat
    11.07.2008

An nevoie de o recomandare pt un restaurant pentru botez pentru maxim 40 persoane. Dacă are și terasa în aer liber cu arat mai bine

Pagina 78 din 78 PrimulPrimul ... 2868767778

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us