Pagina 1604 din 1604 PrimulPrimul ... 6041104150415541594160216031604
Rezultate de la 12.825 la 12.826 din 12826

Subiect: Poze si discutii - incaltaminte de mireasa

Inregistrat
    28.07.2015

Implicit Re: Poze si discutii - incaltaminte de mireasa

Buna, alyxuta5,

In primul, doresc sa iti urez La multi ani!, sa ai o zi frumoasa si sa te bucuri de zambete dragi.

In al doilea rand, la intrebarea ta raspunsul este ca fiecare femeie este unica si fiecare se simte bine in altceva, in functie de forma piciorului si de ce este obisnuita sa poarte. In mod normal, cred ca pantofii cu putina platforma sunt mai ok. De exemplu, eu am laba piciorului lata si imi gasesc foarte greu incaltaminte in care sa ma simt confortabil. Si port si marimea 37,5.
    In ceea ce priveste inaltimea, tu stii cel mai bine cat de repede iti oboseste piciorul. Un toc "normal" are 9 cm. Insa, daca nu poti/stii sa stai pe el, mai bine iei ceva de 5-6 cm.
    Bafta la alegeri!

Inregistrat
    29.11.2016

Implicit Re: Poze si discutii - incaltaminte de mireasa

Am luat două perechi) Unele tocuri inalte si balerini. Pentru că eu cred că nu pot sta în picioare toată ziua. Pantofi selectate în culoarea rochiei - o cremă delicată.
    To be happy with a man you must understand him a lot and love him a little. To be happy with a woman you must love her a lot and not try to understand her at all.

Pagina 1604 din 1604 PrimulPrimul ... 6041104150415541594160216031604

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us