Pagina 1 din 59 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 465

Subiect: Daca lui nu ii place rochia ta de mireasa?

Inregistrat
    15.05.2007

Implicit Daca lui nu ii place rochia ta de mireasa?

Fetelor ma confrunt cu o situatia de-a dreptul enervanta. Stau cu al meu viitor sot si ne uitam pe net dupa rochii de mireasa...faza e ca nu i place niciuna din cele care imi plac mie, el vrea pt mine o rochie albaaaa, cu trenaaaa, infoiataaaaa, care mie mi se par "mamaia style"...daca intelegeti. Eu as vrea la nunta asta sa ma simt bine, sa am o rochie usoara, fara trena, luxoasa dar moderna,normal...vreau sa dansez si eu fara sa ma impiedic; a avut o prietena nunta in mai si a purtat o rochie cu crinolina extrem de incomoda si ii venea sa planga de nervi ca nu putea sa danseze plus ca era sa cada de cateva ori. Rochia ei nu parea asa de incomoda cand a luat o dar uite ca asa a fost. Si in plus rochiile astea ample nu sunt stilul meu (acum nu va imaginati ca vreau o rochie scurta sau albastra ,merg pe stilul celor de la Pronovias si LA SPOSA colectiile Urban, etc. Deci...ce sa fac? Nici nu vreau sa ma trezesc la biserica ca se uita stramb la mine sau sa nu il impresionez deloc cand ma vede .

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    13.06.2007

Implicit Re: Daca lui nu ii place rochia ta de mireasa?

Citat Postat de mariammary2000 Vezi mesajul
    Fetelor ma confrunt cu o situatia de-a dreptul enervanta. Stau cu al meu viitor sot si ne uitam pe net dupa rochii de mireasa...faza e ca nu i place niciuna din cele care imi plac mie, el vrea pt mine o rochie albaaaa, cu trenaaaa, infoiataaaaa, care mie mi se par "mamaia style"...daca intelegeti. Eu as vrea la nunta asta sa ma simt bine, sa am o rochie usoara, fara trena, luxoasa dar moderna,normal...vreau sa dansez si eu fara sa ma impiedic; a avut o prietena nunta in mai si a purtat o rochie cu crinolina extrem de incomoda si ii venea sa planga de nervi ca nu putea sa danseze plus ca era sa cada de cateva ori. Rochia ei nu parea asa de incomoda cand a luat o dar uite ca asa a fost. Si in plus rochiile astea ample nu sunt stilul meu (acum nu va imaginati ca vreau o rochie scurta sau albastra ,merg pe stilul celor de la Pronovias si LA SPOSA colectiile Urban, etc. Deci...ce sa fac? Nici nu vreau sa ma trezesc la biserica ca se uita stramb la mine sau sa nu il impresionez deloc cand ma vede .
    cred k orice mireasa in felul ei e speciala indiferent de modelul rochiei... si la cate emotii o sa aiba in ziua aia o sa fie impresionat sa te vada si in pijamale
    sfatul meu e sa nu-ti faci probleme de pe acum k ai timp atunci mai aproape sa te dai cu capu de tot ce prinzi
    viitorul meu sot nu vrea sa vad rochia mea pana in acea zi si sa stii k si eu i-am arata niste poze kre mie mi-au placut si el nu a fost asa incantat dar nu-mi fac probleme... toti mirii au o fata de waw cand ne vad gatite si aranjate...
    eu i-am zis sec... dak ai in minte un model kre mie nu-mi place n-ai decat sa te imbraci tu cu ea (in gluma binenteles).. sau i-am mai oferit o solutie... sa mearga cu mine la probat...(si bine-nteles k nu vrea)
    asa k stai linistita
    pupici

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    10.01.2007

Citat Postat de mariammary2000 Vezi mesajul
    Drga mea la prima vedere poate ca nu-i place,dar una e sa o vada asa si una e sa o vada in ziua nuntii pe tine.Parerea mea e ca nu are cum sa nu-i placa ,mai ales ca sunt si emotiile alea de atunci.

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    15.06.2007

Pai nici sotul mweu nu va vedea rochita de mireasa pana la nunta. Dar cred ca o sa ii placa. Eu sunt adepta rochitelor gen printesa si din cate am observat si el la fel. Eu zic ca oricum va fi incantat, chiar daca poate el nu isi imagina rochita pe care tu o vrei, cu sigurnta va fi impresionat de tinuta aleasa de tine.

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    03.02.2007

si eu cred ca o sa fie incantat cand o sa te vada.. si apoi cine o poarta si cine trebuie sa se simta bine in rochita, el sau tu??????

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    15.06.2007

Citat Postat de carmen07 Vezi mesajul
    si eu cred ca o sa fie incantat cand o sa te vada.. si apoi cine o poarta si cine trebuie sa se simta bine in rochita, el sau tu??????
    Subscriu. Oricum, trebuie sa ne gandim ca avem de purtat cateva ore bune orhcita si daca nu e comoda , nimic nu e mai urat decat o mireasa suparata.

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    15.05.2007

Asta sper si eu, ca atunci cand ma va vedea machiata, aranjata, imbracata ci "iz-ul" de mireasa o sa uite de rochie ca nu i place. Dar am o neimplinire sufleteasca si o sa cumpar rochita cu gandul ca mie imi place si lui mai putin. Dar ce sa fac fetelor, doar nu pot s ami cumpar o rochie care nu mi va placea, nu?

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    06.02.2005

al meu imi stie doar corsetul si pantofii, dar nu mi stie fusta si jobenul, asa ca or sa i cada ochii in gura ... in plus, nu e dupa el... rochia trebuie sa mi placa mie, si nimanui altcuiva. eu asa am vrut sa fiu si asa o sa fiu.

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 59 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •