Pagina 49 din 49 PrimulPrimul ... 39474849
Rezultate de la 385 la 388 din 388

Subiect: Pantofi de mireasa

Inregistrat
    17.06.2012

Implicit Re: Pantofi de mireasa

fetelor mie mi se pare cel mai dificil alegerea pantofilor........m am invartit prin tot orasul si mi au placut niste pantofi deschisi in fata de la marca Guban!atent facut comozi.....dar ghinion port 39 dar imi erau mari si 38 nu aveau.....acum astept si sper ca va mai aduce daca mai sunt pe stoc in Timisoara daca nu ...nu stiu !guban este o marca renumita romaneasca...eu spun ca merita pantofu de la ei..

Inregistrat
    06.03.2008

Citat Postat de roxana03 Vezi mesajul
    fetelor mie mi se pare cel mai dificil alegerea pantofilor........m am invartit prin tot orasul si mi au placut niste pantofi deschisi in fata de la marca Guban!atent facut comozi.....dar ghinion port 39 dar imi erau mari si 38 nu aveau.....acum astept si sper ca va mai aduce daca mai sunt pe stoc in Timisoara daca nu ...nu stiu !guban este o marca renumita romaneasca...eu spun ca merita pantofu de la ei..

si eu stiu ca pantofii Guban, cel putin modele de mai demult erau foarte comozi .... modelele noi nu stiu .... ideea e sa te simti tu bine in ei ...

Inregistrat
    22.10.2012

Citat Postat de nicky_s Vezi mesajul
    frumosi, frumosi, sa-i porti sanatoasa!
    da, sunt frumosi.

Inregistrat
    10.03.2016

Buna, miresici! In Bucuresti, unde ati gasit pantofi frumosi si comozi?

Pagina 49 din 49 PrimulPrimul ... 39474849

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us