Pagina 1 din 1038 12311511015011001 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 8302

Subiect: Poze cu rochii de mireasa (de pe net, din reviste etc.)

Inregistrat
    29.05.2007

Implicit Poze cu rochii de mireasa (de pe net, din reviste etc.)

Citat Postat de mteleleu Vezi mesajul
    katy poza cu primul model de unde l-ai luat? ca imi place si mie!!
    Sincera sa fiu, nu mai stiu! In orice caz de pe un site al unei case de moda din strainatate Rochia este foarte finuta si eleganta, nu-i asa?!

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    10.07.2006

Implicit Re: Poze cu rochii de mireasa

Ce ziceti de rochita asta..imi place f mult..
    Imagini atasate Imagini atasate

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    26.05.2007

Citat Postat de admin Vezi mesajul
    Daca gasiti poze cu modele de rochii dragute si doriti sa le aratati si la ceilalti le puteti pune in acesti subiect/topic.

Instructiuni pentru a adauga poze:
    1. Click pe "Raspunde"/"Citat".
    2. Click pe "Mod Avansat" la editor
    3. Click pe agrafa si atasati max 5 poze per mesaj.
    Acesta este corsetul meu...

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    29.05.2007

Prin Brasov care stiti magazine cu rochii de mireasa frumoase?!

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    26.01.2007

Mie mi-a ramas gandul la aceasta rochita... ROCHITA MEA.jpg

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    04.02.2007

na ca nu am mai rezistat si am imbracat-o

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    20.09.2006

Pentru cine isi doreste o rochie foarte simpla si comoda:
    scz pt fetele mazgalite, dar nu le pot arata fara acordul celor din poze
    • File Type: jpg 1.jpg (43,9 KB, 2486 views)
    • File Type: jpg 2.jpg (36,8 KB, 1516 views)

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    30.08.2006

Asta a fost rochitza mea, dar s-a cam ales prafu de ea, a avut perle lipite si cusute si am cam ramas fara ele, tull s-a lasat, intreaga rochie de altfel, crinolina s-a rupt, dar NU FACE RANI, am avut dres cu banda, iar o prietena anul trecut si-a dat dresul jos la restaurant, si tot fara rani!

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 1038 12311511015011001 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •