Pagina 15 din 15 PrimulPrimul ... 5131415
Rezultate de la 113 la 117 din 117

Subiect: Discutii despre cununia civila in Bacau

Inregistrat
    11.05.2010

Implicit Re: Discutii despre cununia civila in Bacau

Citat Postat de iepurash_mada Vezi mesajul
    Felicitari pt nunta
    Am vazut ceva pe internet cum ca, Starea Civila nu se deschide duminica, deci ofiterul vine la biserica....este adevarat???
    Merci!
    pt linistea ta incearca sa ceri informatii direct de la sursa. Si eu citisem diverse porcarii si n-am facut decat sa ma stresez singura! E deschisa sigur si duminica, pot veni si la biserica sau unde vrei tu...cu insistente bineinteles!!!

Inregistrat
    15.02.2010

Citat Postat de geosim Vezi mesajul
    Merci!
    pt linistea ta incearca sa ceri informatii direct de la sursa. Si eu citisem diverse porcarii si n-am facut decat sa ma stresez singura! E deschisa sigur si duminica, pot veni si la biserica sau unde vrei tu...cu insistente bineinteles!!!

La noi au venit la biserica dar am facut sambata. Fara insistente. Am platit mai mult, parca 500 ron chiar nu mai stiu.

Buna, fetelor!
    Va rog daca puteti sa-mi spuneti, cele care ati avut nunta deja, daca la Starea Civila v-au perforat buletinele. Noi am vrea sa plecam in luna de miere in Grecia imediat dupa nunta si nu stiu cum sa procedez cu buletinul.

Inregistrat
    28.09.2009

Citat Postat de alexandra.cojocariu.25 Vezi mesajul
    Buna, fetelor!
    Va rog daca puteti sa-mi spuneti, cele care ati avut nunta deja, daca la Starea Civila v-au perforat buletinele. Noi am vrea sa plecam in luna de miere in Grecia imediat dupa nunta si nu stiu cum sa procedez cu buletinul.
    noi i-am dat 10 lei lu' nea caisa care va cere buletinele...si noi aveam nevoie de ele neperfoarte din acelasi motiv

Inregistrat
    30.10.2012

Citat Postat de alexandra.cojocariu.25 Vezi mesajul
    Buna, fetelor!
    Buna, Imi poti spune si mie ce culori ai ales la sala pt ornat?Multiumesc.

Pagina 15 din 15 PrimulPrimul ... 5131415

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us