Pagina 16 din 16 PrimulPrimul ... 6141516
Rezultate de la 121 la 124 din 124

Subiect: Cu cat timp inainte comandam tortul???

Implicit Re: Cu cat timp inainte comandam tortul???

Noi am fost la cofetaria Paradis si pentru ca noua ne trebuie in afara bucurestiului cu vreo 60 km ne-au spus sa il comandam de acum sa fim siguri ca poate ajunge masina acolo. Ni-l duc pentru ca ne trebuie un tort de vreo 30 kg si costa ceva, transportul ne costa 150 de lei, dar la 50 lei /.kg e bun si asa. Ideea e ca nu prea sunt convinsa sa il comand acum, dar pana la urma cat tort sa imi ramana? si daca ramane il mancam apoi cu totii

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    17.06.2014

Tort foarte bun,cu ingrediente naturale la Principessa.Iti fac ce model vrei si martipanul este chiar foarte bun,adica il poti manca fara nici o problema.

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    28.09.2014

Noi l-am comandat cu 10 zile inainte,dar o sa mai verific cu 2 zile inainte cand dau comanda de prajituri.

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

Comanda am dat-o cam cu 3 saptamani inainte de nunta, iar cu cateva zile am sunat la cofetarie sa ne asiguram ca vor uita de noi. Totul a fost perfect.

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 16 din 16 PrimulPrimul ... 6141516

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •