Pagina 23 din 23 PrimulPrimul ... 13212223
Rezultate de la 177 la 179 din 179

Subiect: Coafura si machiaj

Inregistrat
    19.05.2014

Implicit Re: Coafura si machiaj

Am o intrebare de curiozitate...de ce numarul il dai doar pe privat?

Inregistrat
    19.05.2014

Citat Postat de ryana Vezi mesajul
    Eu coafura mi-am facut-o la Lorand care mi-a pus flori vii in coc (i-am dus eu 3 trandafiri albi si 3 ramurele de orhidee salbatice albe). Mi-a facut o minunatzie de coafura ca toat lumea ma intreba daca florile sunt artificiale, asa de bine s-au pastrat.

Machiajul l-am facut tot la Lorand la salon, mi l-a facut doamna Corina care e o cosmeticiana foarte priceputa si lucreaza cu produse de foarta buna calitate. Sper sa nu ma auda si sa ma certe dar eu la pranzul miresei am avut tot acelasi machiaj ca la nunta pentru ca nu am avut timp sa ma demachiez si .... era asa de perfec intretinut ca nici macar sora mea nu si-a dat seama. Recomand oricui dar sa va luati o marja de vreo 2 luni pentru programare pentru ca e foarte ocupata si cautata. Promit poze cat de curand.
    Am auzit si eu de o Corina pentru machiaj. ai putea sa imi dai te rog numarul ei de telefon?
    Multumesc!

Inregistrat
    13.08.2009

Buna Fetelor.

Aveti idee cum se numeste salonul de pe str. 9 Mai?

Oare gasesc pe facebook salonul sau macar facebook-ul fetelor de acolo ca sa imi fac o idee despre cum lucreaza?

Merci anticipat!

Pagina 23 din 23 PrimulPrimul ... 13212223

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us