Pagina 1 din 100 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 797

Subiect: Miresici De 2007

anonymous Guest

Cool Miresici De 2007

BUNA MIRESUCILOR
    EU VOI FI MIREASA IN 2007 , IN PRIMAVARA SI TOATA LUMEA M-A SFATUIT SA INCEP PREGATIRILE DIN TIMP
    , INSA NICI NU STIU DE UNDE SA INCEP

MAI INTAI SA GASESC RESTAURANUL , CRED
    8)
    ESTE CINEVA DINTRE VOI DIN GALATI
    SA-MI DEA SI MIE NISTE SFATURI?
    PLSSSSSS
    INCA CEVA , AM STABILIT DATA NUNTII IN MAI .
    VOI CE CREDETI?
    E BINE , K MULTA LUME ZICE K NU PREA E BINE

tweety Guest

Implicit Re: BUNA

salut!
    .....si eu voi fi mireasa tot in 2007...Nu pot sa spun ca am inceput pregatirile,insa incerc sa ma hotarasc cam ce si cum vreau sa se intample.Cred ca asta este cel mai bun lucru pe care il poti face pentru moment.Sa-ti faci o idee generala asupra lucrurilor si de asemenea un buget ca sa stii cat poti sa te intinzi!Cine stie?..,poate faci parte dintre cei care nu isi fac probleme de buget ,dar eu cred ca e important!
    Bafta multa!

tweety Guest

....aaaa
    ....uitasem ce era mai important!Toata aceasta superstitie legata de casatoriile in mai mi se pare destul de ilara.Asa se spune intr-adevar..,ca nuntile facute in mai nu tin!Nu am foarte multe argumente ,insa eu nu cred in asa ceva..Cred ca tine de optiunea fiecaruia ,iar daca este ceva adevarat in poveste asta,cred ca ori este o scuza,ori ceva autoindus...;ptr ca sincer,daca nu esti sigur pe casnicia ta nici nu are cum sa tina..
    De asta zic,...daca tu iti doresti o nunta in mai ,implineste-ti dorinta fara rezerve ,pentru ca ai tot dreptul ca acea zi sa fie numai si numai a ta!

Inregistrat
    06.02.2005

Ai inceput bine deja, asta este sigur - ai gasit acest site! De acum incolo o sa mearga super, aici o sa gasesti orce.
    Vand rochita casa de moda Ioanin, cu trena, superba.

buna
    eu o sa fac nunta in galati,anul acesta in noiembrie.daca te pot ajuta cu ceva,sunt aici.

just Guest

buna fetelor!
    eu am nunta in 2007 prin vara...dar cum nu locuiesc in romania...poate cineva sa-mi dea un sfat despre un restaurant dragut din galati?iar daca aveti si niste preturi informative in ceea ce priveste restaurantul...ar fi perfect...multumesc mult!

sunt multe restaurante dragute in galati.depinde cat de mare sa fie,cati invitati ai si cat de mult vrei sa te intinzi.preturile sunt in jur de 1 mil meniul pt o persoana.

claudia23 Guest

BUNA!!! SI EU AM NUNTA IN 2007 SI DEOCAMDATA MA PREOCUPA RESTAURANTUL... PENTRU RESTUL MAI E SUFICIENT TIMP... NU???? 8)

Pagina 1 din 100 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us