Pagina 1 din 713 1231151101501 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 5697

Subiect: Rochii celebre, nunti mondene

Inregistrat
    28.06.2006

Implicit Rochii celebre, nunti mondene

M-am gandit sa postam aici rokii si imagini de la nuntile celebritatilor , nuntile regale si chiar de la nuntile personalitatilor din Romania.
    Ei au venit mereu cu idei noi ,cu locatii extravagante ,luxoase si cu rochii create de marii designeri ai lumii.
    cred ca ar fi o veritabila sursa de inspiratie pentru noi !

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    28.06.2006

Implicit Re: Rochii celebre , nunti legendare

imagini de la nunta Marciei Cross cu Tom Mahoney.
    Imagini atasate Imagini atasate

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    06.02.2005

Citat Postat de lakra_c Vezi mesajul
    imagini de la nunta Marciei Cross cu Tom Mahoney.
    bujori

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    28.06.2006

si alte poze..mie mi-a placut ff mult tortul. este URIAS !

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    28.06.2006

Citat Postat de ryanaro Vezi mesajul
    bujori
    da. a avut un superb buchet de bujori !

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    15.02.2007

nu stiu daca e chiar de la nunta ei, dar mie mi-a placut...

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    06.01.2007

Citat Postat de sste1711 Vezi mesajul

Rochia e draguta, insa buchetul nu-mi place.Prea multa iedera...

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    28.06.2006

Citat Postat de sste1711 Vezi mesajul
    si mie imi place...are un buchet de toamna , foarte potrivit pentru o miresica de septembrie

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 713 1231151101501 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •