Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 48

Subiect: Caricaturist la nunta

Inregistrat
    27.02.2007

Implicit Caricaturist la nunta

Buna fetelor,
    Mi-a trecut prin cap asa dintr-o data, ca vreau un caricaturist la nunta.
    In loc de cadouri pentru invitati sa plece omul cu un desen dragut. Am primit un semn de la cineva referitor la Stefan Popa Popa's, dar depaseste bugetul pe care l-as aloca unei asemenea traznai - 50-60 euro/desen. E adevarat ca e bun, dar un student talentat cred ca ar fi si mai bun si mai ieftin. Are cineva vreo idee, cunoasteti sau ati auzit de cineva?
    Please HELPPP!!!!!!!

Inregistrat
    21.09.2006

Implicit Re: caricaturist la nunta

e cam scump, daca si in taormina (sicilia), statiune scumpa am facut caricaturi cu 20 de euro.

Inregistrat
    02.05.2007

tare interesanta ideea !!
    ma intreb cam cat dureaza desenarea unei calicaturi...

Inregistrat
    27.01.2008

Citat Postat de agreena Vezi mesajul
    Buna fetelor,
    In loc de cadouri pentru invitati sa plece omul cu un desen dragut. Am primit un semn de la cineva referitor la Stefan Popa Popa's, dar depaseste bugetul pe care l-as aloca unei asemenea traznai - 50-60 euro/desen. E adevarat ca e bun, dar un student talentat cred ca ar fi si mai bun si mai ieftin. Are cineva vreo idee, cunoasteti sau ati auzit de cineva?
    Please HELPPP!!!!!!!
    superrrrr ideea si raman toti invitatii cu un cadou frumos( parerea mea)

Inregistrat
    12.07.2006

Citat Postat de agreena Vezi mesajul
    Buna fetelor,
    Please HELPPP!!!!!!!
    Daca vrei ... iti pot recomanda eu pe cineva. Mie mi-a facut un fel de caricatura pentru invitatiile de nunta. Zilele urmatoare o sa pun si dovada.

Inregistrat
    20.03.2008

Ideea de a avea un caricaturist e foarte buna...desenele le poti da in loc de marturii....dar are cineva idee cam cat cost asa ceva? Desenele se fac in seara nuntii? sau cum?

Inregistrat
    06.02.2005

Exclamation Re: caricaturist la nunta

mi se pare o idee draguta, insa daca aveti o nunta mare - in jur la 100 de invitati, sa zicem sa ii ia 30 min sa faca o caricatura pe langa faptul ca ar costa la 20 E in jur de 2000 E i-ar trebui 25 de ore sa le faca
    Ultima editare de mam : 25.08.2008 12:01:55 Motiv: am gresit nr de ore

Inregistrat
    09.09.2008

E tare ideea dar cred ca in loc sa fie lumea calare pe ringul de dans, va fi la coada la caricaturist.

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us