Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 77

Subiect: Cofetaria TIP TOP

Inregistrat
    05.10.2006

Implicit Cofetaria TIP TOP

Stie cineva ceva de torturile de la cofetaria TIP TOP.
    A avut cineva tortul facut acolo?
    A-si vrea sa stiu mai multe amanunte!
    Am o cunostiinta care a avut tortul de botez de-acolo si zice ca a fost excelent ,eu astept parerile voastre

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    27.02.2007

Wink Re: Tort de nunta de la cofetaria TIP TOP

Eu am o cofetarie Tip Top in drum spre casa, asa ca iau des prajituri de acolo; am luat si tort de cateva ori. Sunt f bune, desi cam dulci - consistente. Mor dupa "Vis" si "Krantz"!
    Am luat un tort demential numit "Richard" cu ciocolata si visine...
    Eu zic ca sunt ok si pt tort de nunta - why not? Mai ales ca raportul calitate-pret e bun! (nu-mi amintesc exact cat e kilul...dar e OK oricum, un pret mediu!)

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    16.11.2006

Implicit Re: Tort de nunta de la cofetaria TIP TOP

Citat Postat de AdrianaLory Vezi mesajul
    Am o cunostiinta care a avut tortul de botez de-acolo si zice ca a fost excelent ,eu astept parerile voastre
    Si noi ne gandeam tot la Tip Top pentru tort. Dar inca nu ne-am interesat. Stim doar ca vrem diplomat... Iar noi pentru orice eveniment, cand a fost nevoie de tort direct la diplomatul de la Tip Top ne-am oprit si nu ne-a parut rau
    Dar gata o sa merg sa intreb, sa vad cum stau lucrurile si va tin la curent

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.10.2006

Merci,si astept vesti de la tine!

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    04.02.2007

viitorii mei cumnatzi au cumparat tortul de acolo, in septembrie anul trecut si a fost bun. nu m-a impresionat modelul, in rest, nu prea am avut ce sa-i reproshez. pe mine ma bate gandul, daca nu gasesc in alta parte, sa incers ca ma duc cu un model pe care mi l-as dori si sa aflu daca mi-l fac. si pretzurile am intzeles ca-s bune. tipii care l-au luat anul trecut au dat parca 275 000 lei per kilogram, mult mai convenabil decat cei cu 800-900...

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    16.11.2006

Merci,si astept vesti de la tine!
    Pretul este 29 RON/kg, se alege dintr-un catalog cu modele(dragutze dupa parerea mea), transportul este asigurat pentru un tort mai mare de 10 kg. Comanda se face cu 4-5 zile inainte.

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    19.04.2007

Citat Postat de Mino Vezi mesajul
    Pretul este 29 RON/kg, se alege dintr-un catalog cu modele(dragutze dupa parerea mea), transportul este asigurat pentru un tort mai mare de 10 kg. Comanda se face cu 4-5 zile inainte.

Verisoara mea a avut tortul de nunta de la Tip-Top sincer...model super si foarte gustos....

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    25.07.2006

Citat Postat de motogirl Vezi mesajul
    Verisoara mea a avut tortul de nunta de la Tip-Top sincer...model super si foarte gustos....
    Sunt Ok prajiturile la ei. Dar parca nu am incredere in personalul lor si ar fi stresant.

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •