Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 60

Subiect: Recomandari saloane makeup si coafor

Inregistrat
    21.11.2012

Implicit Recomandari saloane makeup si coafor

Buna,

Sunt in cautarea unui salon care ofera servicii bune calitativ pentru make-up si coafor (eventual si cosmetica si manichiura/pedichiura cu cateva zile inaintea nuntii). Am cautat pana acum coafeza si makeup artist separat, dar am ajuns la concluzia ca ar fi mai avantajos ca timp si ca bani daca as gasi un salon unde sa ma deplasez pentru ambele servicii. Daca aveti recomandari sunt binevenite!

Multumesc!

Inregistrat
    17.08.2012

Implicit Re: Recomandari saloane makeup si coafor

Sa stii ca si pe mine ma intereseaza.
    Eu ma gandeam sa merg la un salon apropiat, pe care il frecventez pentru diferite servicii.
    E vorba de Why Not. Au saloane cam in fiecare sector.
    Chiar de curand am intrebat-o pe cosmeticiana daca au un catalog de unde sa ne alegem machiajul potrivit. A spus ca nu au dar putem veni noi cu poze de la net si va face tot posibilul sa iasa bine. Dar nu garanteaza ca va face exact ca in poza pentru ca depinde si de forma fetei, trebuie sa ne avantajeze cumva.
    Si a mai spus ca ea nu este make-up artist. Este cosmeticiana ce a facut un curs de make up.
    Acum nu stiu ce sa zic...voi face o proba cu o luna inainte si voi vedea.

Inregistrat
    21.11.2012

Citat Postat de Andy3010 Vezi mesajul
    Sa stii ca si pe mine ma intereseaza.
    Eu ma gandeam sa merg la un salon apropiat, pe care il frecventez pentru diferite servicii.
    E vorba de Why Not. Au saloane cam in fiecare sector.
    Chiar de curand am intrebat-o pe cosmeticiana daca au un catalog de unde sa ne alegem machiajul potrivit. A spus ca nu au dar putem veni noi cu poze de la net si va face tot posibilul sa iasa bine. Dar nu garanteaza ca va face exact ca in poza pentru ca depinde si de forma fetei, trebuie sa ne avantajeze cumva.
    Si a mai spus ca ea nu este make-up artist. Este cosmeticiana ce a facut un curs de make up.
    Acum nu stiu ce sa zic...voi face o proba cu o luna inainte si voi vedea.
    Buna,

As fi preferat sa fie makeup artist cel/cea care macheaza, pt produsele profesionale folosite (gen MAC, Makeup Forever etc) care sunt mai rezistente. Va fi cald in august cel mai probabil, si trebuie sa reziste 16 ore machiajul!
    Voi face si proba cu siguranta, dar vroiam cu 3 luni inainte, caci dc nu imi place, sa am timp sa caut alta persoana sau alt salon.

Recomand saloanele Abbate

Inregistrat
    21.11.2012

De saloanele Keune din Bucuresti ati auzit? Ce parere aveti?

Inregistrat
    13.06.2012

Ceva salon in Satu mare? Cine știe:d?

Inregistrat
    04.03.2013

Question Recomandari saloane Campia Turzii si Turda

Buna,

Cunoaste cineva saloane de makeup si coafor din Campia Turzii sau Turda? Eu sunt din Oradea si in iunie o sa am nunta in Campia Turzii si din pacate nu cunosc saloanele de acolo.

Va multumesc!

Inregistrat
    21.06.2012

Help,
    Sunt intr-o mare panica, in mai putin de 9 saptamani am nunta si nu mi-am gasit un salon de doamne-ajuta pentru machiaj si coafat. Unele au preturi ridicol de mari si nu dispun de mai mult de 300 lei pt toata operatiunea. Iar altele sunt dubioase si sunt convinsa ca a ma duce acolo ar fi ca si cum as arunca banii pe fereastra. Mai prost e ca nu am nici o recomandare (
    Stiu ca in Bucuresti sunt f multe saloane dar nu prea mai am timp sa experimentez si as prefera sa merg la sigur pe o recomandare.
    Ma puteti ajuta?

Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us