Pagina 1 din 30 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 238

Subiect: Buretele din aranjamentele florale

Inregistrat
    05.03.2007

Post Buretele din aranjamentele florale

stie cineva unde pot gasi acei bureti in care se infig florile?

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.09.2006

Implicit Re: aranjamente flori

Citat Postat de mihaela29 Vezi mesajul
    stie cineva unde pot gasi acei bureti in care se infig florile?

La Piata Cosbuc. Costa 30.000 sau 35.000 lei. Exact la floraria din piata de flori.

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.03.2007

Implicit burete aranjament floral

stie cineva unde pot gasi burete pt. aranjamentele florale?

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.03.2007

Implicit Re: aranjamente flori

multumesc!

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    15.10.2006

Implicit Re: burete aranjament floral

Citat Postat de mihaela29 Vezi mesajul
    stie cineva unde pot gasi burete pt. aranjamentele florale?
    incearca la florarii!!!! cred ca ti-am mai scris undeva!

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.06.2006

In piata de flori George Cosbuc. In spatele pietei cum vine, este un magazin mic cu de toate - accesorii pt aranjamente florale - in primavara cand am fost eu era 40.000 lei vechi bucata.

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.09.2006

Citat Postat de carmenn Vezi mesajul
    In piata de flori George Cosbuc. In spatele pietei cum vine, este un magazin mic cu de toate - accesorii pt aranjamente florale - in primavara cand am fost eu era 40.000 lei vechi bucata.

Acolo gasesti tot timpul anului. DAr si in piata (Cosbuc) la tarabe. Pret 35000- 40.000 lei.

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.12.2006

la ce se foloseste buretele ala... stupid woman.... ca am si eu nunta peste 3 luni si habar n-am...
    Citat Postat de mada Vezi mesajul
    Acolo gasesti tot timpul anului. DAr si in piata (Cosbuc) la tarabe. Pret 35000- 40.000 lei.
    NIKO M

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 30 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •