Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 10 din 10

Subiect: Vitamine inainte de nunta

Implicit Re: Vitamine inainte de nunta

nu trebuie sa iau nici un fel de vitamine, am destula energie in mine, chiar prea multa cateodata

Inregistrat
    30.09.2015

Implicit Re: Vitamine inainte de nunta

Hello fetele.

Eu tocmai am avut nunta acum sambata. A fost de vis!!! Atat de repede a trecut si mai vreau mai vreau!

Eu nu am luat nimic, nici o vitamina inainte de nunta si nici in timpul nuntii :-). Insa recunosc am avut o pofta de mancare in saptamana de dinaintea nuntii...ca niciodata. Cu toate astea, am slabit in jur de 3-4 kg in saptamana asta.
    Nu credeam ca stresul se acumuleaza atat de mult in planificarea unei nunti.
    Ce recomand eu, mai mult decat vitamine: intelegeti-va corpul, el va zice clar ce aveti nevoie/lipsuri, si aveti grija la alimentatie si hidratare maxima si totul va fi perfect!

Eu cred ca nu aveam timp in saptamana nuntii sa ma mai gandesc si sa iau vitamine...sunt multe de facut atunci, daca vreti sa faceti voi mire+mireasa totul.

Aveti grija de voi si, daca sunteti in pregatiri, mult succes!! Sa va bucurati din plin de experienta!

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us