Pagina 36 din 36 PrimulPrimul ... 26343536
Rezultate de la 281 la 283 din 283

Subiect: Rochii de mireasa in Braila

Inregistrat
    21.11.2011

Implicit Re: Rochii de mireasa in Braila

Citat Postat de bianka2004 Vezi mesajul
    buna fetelor, am gasit pe internet un site cu niste rochii foarte dragute "maya fashion". pe site scrie la magazine colaboratoare Danezia-Magazinul Mireasa, strada 1 Decembrie (intersecția Republicii cu Roșiori) stiti ceva de el? daca are rochii de pe site in magazin sau se face comanda? niste preturi ceva?
    Multumesc frumos
    Daca raspunsul nu vine prea tarziu...sa stii ca eu am fost si am probat destule rochite acolo (in magazin nu au doar de la maya fashion) si pot spune ca cele de la maya fashion sunt de o calitate superioara, insa la capitolul preturi in vara anului 2012 sareau de 2.000 lei (peste pretul de la producator pun si cei de la magazin cam 500 lei). Eu ar fi trebuit sa imi iau rochita de acolo, insa mi-am dat seama ca modelul printesa nu este pentru mine, asa ca m-am reprofilat si mi-am facut-o la o casa de moda in Buc.

Inregistrat
    21.08.2011

Buna,fetelor! Daca intereseaza pe careva,imi vand rochita de mireasa! Modelul e stil printesa cu cercuri,ajustabila,pot spune ca se modeleaza cu placere pe orice tip de corp. Rochita se poate vedea si proba fara niciun compromis. Pretul este de 600 lei! Mai am de dat si voalul,capa si alte accesori......
    Daca va intereseaza lasati-mi msg la privat ca sa vb si eventual sa trimit poze.
    Pupici si spor la miresit!

Inregistrat
    27.09.2013

Vand rochie de mireasa ivory modell sirena, www.elegance-ama,cumparata din Galati. stare ft buna, voal inclus, pret negociabil. numar telefon: 0769364330.
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 36 din 36 PrimulPrimul ... 26343536

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us