Rezultate de la 1 la 6 din 6

Subiect: Restaurant Celebration - Salon AMBIANCE (este nou)

Inregistrat
    31.10.2011

Implicit Restaurant Celebration - Salon AMBIANCE (este nou)

Buna fetelor,

Noi am facut contract pentru nunta cu Restaurantul Celebration pentru Salon Ambiance (zona Pajura). Este un salon nou care teoretic ar trebui sa se deschida in luna decembrie 2011. Mai este cineva care a facut contract aici?
    Am ales acest restaurant in urma parerilor frumoase de pe acest forum si nu numai si pentru oferta pe care o au.

O zi superba!

Inregistrat
    31.10.2011

Implicit Re: Restaurant Celebration - Salon AMBIANCE (este nou)

Se pare ca nu a mai fost nimeni interesat de acest salon, poate pentru ca este nou si nu se stie de el. Cu siguranta de Restaurantul Celebration s-a auzit.

De curand am terminat si noi cu toata nebunia nuntii. Foarte greu cand nu te ajuta nimeni, dar superb in ziua nuntii si dupa ce termini cu toata agitatia.
    Am avut nunta la Restaurantul Celebration - Salon Ambiance, este un salon de 100 de locuri.
    Ce sa va spun ... totul a fost impecabil ... de la Andreea, tipa cu care colaboreaza restaurantul pe partea de aranjament salon si aranjament floral, pana la Cofetaria Altfel, cu care colaboreaza restaurantul. Serviciile restaurantului au fost perfecte, impecabile : mancarea foarte foarte buna si multa, bautura la discretie, nu aveai nici o secunda paharul gol, personalul este ireprosabil. Nu am cuvinde ca sa pot descrie cat sunt de bucuroasa ca i-am ales.

Toti invitatii ne-au felicitat pentru restaurant si pentru serviciile lor.

mai vreau pareri despre acest salon, va rog

Inregistrat
    23.08.2013

Buna tuturor,
    As dori sa stiu mai multe pareri despre organizarea si desfasurarea nuntii de la Salon Ambiance, deoarece o sa am un astfel de eveniment in 2014 cu cea mai buna prietena. Multumesc !

Inregistrat
    10.06.2014

Hello,

O sa va dau eu niste impresii despre aceasta locatie pe care din start O RECOMAND.

Noi avem avut o singura dezamagire in relatia cu ei: faptul ca acei dansatori care introduc fiecare meniu nu au venit pe motiv ca au un spectacol in alta localitate. A fost ghinionul nostru. Stiam din start ca exista aceasta posibilitate, dar speram sa nu ni se intample, asta e.

Acum partile bune:
    - desi e departe e usor de ajuns
    - mancarea este foarte foarte buna, se vede experienta, ca doar au si restaurant de zi cu zi si firma de catering
    - desi aparent n-au multe locuri de parcare, nimeni nu ramane cu masina neparcata pentru ca te ghideaza ei unde sa parchezi pe langa restaurant
    - servirea iarasi este foarte buna; ma refer la faptul ca n-apuca sa ti se termine ce ai in pahar ca si primesti refill
    - sunt foarte deschisi la schimbari cand vine vorba de meniu si vin si ei cu o gramada de propuneri
    - au generator de curent pentru eventualitatea putin probabila dar extrem de nasoala ca s-ar lua curentul
    - baile sunt ok: curate si nu sunt la comun cu alt salon
    - pe mine m-au convins de profesionalismul lor dupa ce cu o saptamana inainte de nunta am fost sa vedem localul si le-am semnalat ca erau peretii murdari in dreptul scaunelor in cateva locuri si mai ales spre bai. Ei mi-au zis ca verifica si rezolva. Dupa cateva zile ne-au zis cei de la decoratiuni ca sala e in zugraveala. Deci au sugravit sala cu 3 zile inainte de nunta. Asta zic eu ca inseamna profesionalism.

Pentru orice alte detalii va stau la dispozitie.

Inregistrat
    07.06.2016

Buna fetelor,

Eu tocmai ce am avut nunta zilele trecute la acest salon si nu am numai cuvinte de lauda, ce sa va spun....a iesit PERFECT! Eu de fel sunt foarte atenta la detalii, inclin destul de bine spre o bridezilla , insa lor nu am avut ce sa le reprosez! Ce sa va spun...noi am optat pentru varianta de meniu 3 - cel international care a fost de-a dreptul delicios, prezentarea meniurilor excelenta. De asemenea sunt foarte flexibili, noi am facut ceva modificari la garnitura, iar bautura ne-au lasat sa o aducem noi. Din fericire am avut parte si de echipa de dansatori Celebration Group care sunt fantastici, dansul calusarilor si cel tiganesc au ridicat oamenii in picioare. Ospatarii fff grijuli, nici o secunta oamenii nu au avut paharele goale. Seful de sala, Mitica, un baiat de nota 100, mai mereu l-am vazut dand ture salonului pentru a se asigura ca totul decurge perfect. Fata care se ocupa cu decorarea salonului....o iubesc pentru cata rabdare a avut cu mine si cu toate schimbarile de pe parcurs, o adevarata profesionista. Iar tortul...vai tortul... delicios, noi am ales cu nuca de cocos, invitatii dupa ce si-au terminat portia, la plecare mai cereau inca una pt acasa. Acestea fiind spuse, recomand cu mare drag acest salon viitoarelor miresici si abia astept sa ma reintalnesc cu ei pentru botez. Sper sa va fie de folos

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us