Pagina 14 din 14 PrimulPrimul ... 4121314
Rezultate de la 105 la 111 din 111

Subiect: Petrecerea burlacilor

Inregistrat
    25.10.2009

Implicit Re: Petrecerea burlacilor

Citat Postat de anaid.diana Vezi mesajul
    Nu inteleg o chestie ok facem petrecerea burlaciilor (furata clar dupa americani ) si trebuie sa contina un numar de streaptase? Pe bune in club cu gasca fiecare mi se pare mai ok...
    Eu nici nu vroiam sa aud de streaptease, mi se pare de prost gust. Exista alte metode mult mai distractive pentru petrecerea burlacilor.

"Everything you do is based on the choices you make. It’s not your parents, your past relationships, your job, the economy, the weather, an argument, or your age that is to blame. You and only you are responsible for every decision and choice you make. Period!"

Inregistrat
    17.08.2011

Sotul meu a fost cu 3 prieteni la mare intr-un weekend dinaintea nuntii. A venit foarte incantat, desi au trecut prin destule peripetii: vila unde inchiriasera camere era de fapt o paragina, au dormit in bucataria unei alte vile, si aia praf, dar ei spun ca s-au distrat de minune!

Buna fetelor! Ma gandeam la o chestie..sa ii fi organizat in mare asa petrecerea burlacilor, dar nu stiu cat ar fi de ok...acasa la curte cu prietenii, mancare, bautura si sa faca ce or vrea? La un local cu o fripturica ceva si bauturaaa? Mmmm vad ca nimeni nu se agita pt asta. Sau sa vb cu nasu? Sa se ocupe el? La cate vom avea de facut in 2 saptamani pe care le avem la dispozitie inaintea nuntii ma gandeam ca nu prea o sa avem timp noi de asta...nu stiu cum sa fac..petrecerea burlacilor si-o doreste maxim insa!

Inregistrat
    28.08.2013

Cool Re: Petrecerea burlacilor

Esti bine Bravo! Si eu am insistat sa-si faca party de burlac si nu a regretat. Ce s-ar face fara noi...

Citat Postat de pepita Vezi mesajul
    Sper sa nu va surprinda tare, dar eu as vrea sa ii organizez EU petrecerea burlacilor!!! El nu zice nici ca vrea petrecere, nici ca nu vrea (cred ca se gandeste sa nu ma supere!!! )

Asa ca am decis sa ii fac surpriza: vb cu fratele si prietenii lui si vreau sa fie o petrecere a burlacilor pe cinste, cu tot tacamul-inclusiv o dansatoare profi, DOAR DANSATOARE- Si ma gandesc sa fie cu o saptamana inainte de nunta... sa aiba timp sa isi revina...

Sunt prea indulgenta???

Inregistrat
    05.09.2013

Pe cine ar fi recomandat sa invit la petrecerea burlacintelor?

Inregistrat
    26.09.2013

Eu nu sunt de acord cu dansatoare la petrecerea burlacilor,sau dansatori la cea a burlacitelor,mai ales ca mi se par libidinosi...de prost gust

Question Re: Petrecerea burlacilor

buna,
    am si eu o problema...nu stiu cum sa procedez cu petrecerea burlacitelor...prietene am putine, cunostinte multe...cum sa fac selectia?

Multumesc!

http://www.barsolutions.ro/

Pagina 14 din 14 PrimulPrimul ... 4121314

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •