Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate de la 25 la 29 din 29

Subiect: Best Bride

Inregistrat
    21.11.2013

Implicit Re: Best Bride

Eu mi-am inchiriat rochia pentru anul viitor de la salonul BestBride din Bucuresti. Am dat un avans pentru rezervarea rochiei pe baza unui contract, iar restul de bani ii achit cand ridic rochia de ei. Vin la stramtat scurtat cam cu 2 sapt inainte de nunta, DA se fac modificari la ei si la inchiriere. Mi-au placut foarte mult, sunt profesionisti.

Atata timp cat am ocazia sa port in ziua nuntii mele, o rochie de mireasa de calitate, impecabila si cea pe care mi-am dorit-o dintotdeauna si la un pret ok, chiar daca e de inchiriat, eu sunt mai mult decat multumita. La Best Bride International din Buc,, au rochii care au fost inchiriate si arata de parca ar fi noi.. Deci nu-mi fac probleme in privinta asta, mai ales ca pe forumuri numai de bine s-a vb despre ei. Dupa aceea, daca o cumperi ce mai faci cu ea? Te vei chinui sa o vinzi, nici pe sfert nu iti vei recupera banii pe ea si iti va ocupa un mega spatiu, eu n-am unde sa o depozitez. Abia astept sa-mi revad rochita <3

Inregistrat
    14.01.2014

Sunt super bucuroasa ca exista acest topic ca sa pot descrie intalnirea mea cu Best Bride. Nu este de ratat!!! Sunt minunati.. incepand de la consultanti pana la sefi!! Eu mi-am gasit rochia de mireasa cu un pret super bun fata de cum merge piata la noi.. ma refer la rochiile de calitate din afara tarii, gen America, Franta, de care dispun ei. Faceti o mica vizita la ei si veti vedea ca am avut dreptate.. Va mutumesc din suflet Best Bride!!!!!

Inregistrat
    02.06.2013

toate cuvintele de bine pentru doamna croitoreasa de la Best Bride, mi-am dus la ea rochia cumparata online, pentru a o modifica pentru corpul meu, iar doamna chiar se pricepe la ce este de facut pentru a lucra bine o rochie(si chiar a avut de migalit la rochita mea din plin)
    O recomand din suflet!

Inregistrat
    24.04.2009

Vand rochie colectia Allure Bridals - model 2555.
    Croiala din dantela, decolteul fin, iar spatele este in V. Rochia are un sistem de prindere al trenei cu nasturasi.

Rochia a fost curatata si calcata. Broderia a fost verificata la croitoria magazinului (Best Bride) si arata impecabil.

Marime 6US, culoare Ivory, dimensiunile 90 63 89, inaltime 175.
    Rochia a fost comandata din America la inceputul lunii ianuarie si a fost achizitionata in iunie 2015. Pretul de achizitie a fost 4.200 lei + voal lung cu dantela 750 lei.

Puteti sa ma contactati prin mesaj privat. Livrare personala in Bucuresti.

Pret de vanzare: 2.200 lei.

Inregistrat
    21.11.2013

Si eu mi-am luat rochita tot de la Best Bride. Recomand cu multa incredere acest magazin si personalul de acolo sunt mega extra profesionisti!!!!

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us