Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: Lombosciatica

Inregistrat
    10.05.2011

Implicit Lombosciatica

Buna fetelor! Azi am fost diagnosticată cu aceasta problema ca nu vreau sa o numesc boala si doctorul mi-a dat sa fac injectii cu Dexamed. A mai făcut cineva sau a auzit de Dexamed? Am citit pe net ca poate cauza dereglarea menstruatiei ceea ce mă ingrijoreaza-asta printre multeeeee alte efecte adverse-

Inregistrat
    11.05.2010

Implicit Re: Lombosciatica

Citat Postat de mara300 Vezi mesajul
    Buna fetelor! Azi am fost diagnosticată cu aceasta problema ca nu vreau sa o numesc boala si doctorul mi-a dat sa fac injectii cu Dexamed. A mai făcut cineva sau a auzit de Dexamed? Am citit pe net ca poate cauza dereglarea menstruatiei ceea ce mă ingrijoreaza-asta printre multeeeee alte efecte adverse-
    eu n am facut, desi creadeam ca am incercat toate antiinflamatoarele pamantului!
    Am citit si eu prospectul acum pe net! Pe mine ma vcam ingrozeste, avand in vedere ca esti si aspiranta la bebe(sper ca nu ma insel)
    Si eu am fost la neurolog marti si mi-a dat 2 tipuri de antiinflamatoare mai puternice. Le-am cumparat si noroc ca am citit prospectul inainte. Scria ca nu sunt recomandate daca ai de gand sa faci bebe. Am preferat sa nu le iau...am mai dat si 150lei pe ele

Inregistrat
    10.05.2011

Implicit Re: Lombosciatica

Citat Postat de geosim Vezi mesajul
    eu n am facut, desi creadeam ca am incercat toate antiinflamatoarele pamantului!
    Am citit si eu prospectul acum pe net! Pe mine ma vcam ingrozeste, avand in vedere ca esti si aspiranta la bebe(sper ca nu ma insel)
    Si eu am fost la neurolog marti si mi-a dat 2 tipuri de antiinflamatoare mai puternice. Le-am cumparat si noroc ca am citit prospectul inainte. Scria ca nu sunt recomandate daca ai de gand sa faci bebe. Am preferat sa nu le iau...am mai dat si 150lei pe ele
    A, nu eu nu sunt aspiranta deocamdata.Am facut tratamentul si ma simt tare bine, nu am avut reactii adverse notabile.Sper doar sa nu mai revina durerile o data cu venirea frigului.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us