Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: Medic endocrinolog

Inregistrat
    26.08.2011

Implicit Medic endocrinolog

Buna seara si bine v-am gasit!

As dori sa gasesc un medic endocrinolog bun, care stie sa comunice cu pacientii. Ati putea sa-mi recomandati pe cineva? Nu are o foarte mare importanta orasul, vreau sa gasesc pe cineva care sa ma ajute si cu care sa pot discuta deschis.

Iar pentru utilizatoarele sau utilizatorii din Tulcea, ati fost la d-na dr. Luminita Stoian? Aveti idee cum este?

Multumesc!

Inregistrat
    03.05.2010

Implicit Re: Medic endocrinolog

Citat Postat de MarianaS Vezi mesajul
    Buna seara si bine v-am gasit!

As dori sa gasesc un medic endocrinolog bun, care stie sa comunice cu pacientii. Ati putea sa-mi recomandati pe cineva? Nu are o foarte mare importanta orasul, vreau sa gasesc pe cineva care sa ma ajute si cu care sa pot discuta deschis.

Iar pentru utilizatoarele sau utilizatorii din Tulcea, ati fost la d-na dr. Luminita Stoian? Aveti idee cum este?

Multumesc!
    Servus,

Eu iti recomand pe cineva din Bucuresti - pe doamna Dr. Dragomir Adina Simona. O gasesti la clinica Medsana. Este o persoana extraordinara, noteaza tot timpul toate problemele, rezultatele analizelor si astfel incat cand vii a doua oara stie exact despre ce ati discutat anterior. Eu i-am pus multe intrebari si mi-a raspuns cu multe detalii, de fiecare data.

Inregistrat
    22.05.2014

Thumbs up Re: Medic endocrinolog

O recomand pe doamna doctor Isfanescu (Tabarcea) Corina de la Regina Maria; e f comunicativa, iti explica f multe inclusiv,analizele mie mi le-a,luat una cate una; recomanda analize ecografii pt definitivare diagnostic etc, eu am plecatf multumita de la dumneaei

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us