Rezultate de la 1 la 5 din 5

Subiect: nunta la tara

Inregistrat
    12.07.2011

Implicit nunta la tara

observ ca mai toate miresicile au nuntile in oras, la tara nu face nimeni ? eu sunt singura?
    as putea sa mai discut cu voi si alte lucruri de care cei care fac nunta in oras nu au nevoie. Un exemplu ar fi vesela. va pup si va astept daca mai sunteti

Inregistrat
    25.05.2010

Implicit Re: nunta la tara

Citat Postat de ellene Vezi mesajul
    observ ca mai toate miresicile au nuntile in oras, la tara nu face nimeni ? eu sunt singura?
    as putea sa mai discut cu voi si alte lucruri de care cei care fac nunta in oras nu au nevoie. Un exemplu ar fi vesela. va pup si va astept daca mai sunteti
    buna si bine ai venit!
    incearca sa vb de vesela cu o firma de catering...daca iti aduce tot ei mancarea..dai chirie 2-3mil si a doua zi dupa nunta rezolvati daca s-a spart ceva sau nu
    daca e o nunta micuta...poti face platouri mari...adik 2-3 platori cu ordef,2-3 cu friptura etc si fiecare se serveste......sau daca gasesti pe cineva(platesti vreun bucatar din sat sau de la oras)....a avut o amica nunta la un camin la tara...o sa o intreb ce si cum si iti zic......succes!!!!

Inregistrat
    12.07.2011

multumesc astept sa imi spui cum a facut prietena ta. si nunta nu va fi chear micuta aprox. 200 persoane deobicei noi facem mancarea rudele si vesela se aduna de la rude, vecini, doar k vor fi diferite k nu are nimeni atatea farfurii la fel. am vb cu firmele de amenajari si doar una singura din cate am sunat colaboreaza cu un bucatar care imi asigura si vesela, dar inca nu ne-am intalnit sa stabilim toate detaliile; si vroiam sa ma mai interesez si in alte locuri. ms!

Inregistrat
    12.01.2012

Buna...si eu tot la tara fac nunta, numai ca eu sunt din Braila si fac nunta la Bordei Verde, pe langa Viziru. Ma bucur tare mult ca nu sunt singura de pe site care isi face nunta la tara. ce ai aranjat pana acum...cum stai cu regatirile? si pe mine ma framanta tare inchiriatul veselei, nu stiu unde sa ma duc..dar sunt sigura ca am sa gasesc. Te pup si spor la miresit!

Inregistrat
    12.10.2016

daca vrei sa faci nunta la tara poti incerca produsele Furla de pe site-ul https://www.epantofi.ro/furla.html , acestea sunt originale. Poti beneficia de vouchere gratuite daca comanzi la un pret mai mare !

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us