Rezultate de la 1 la 4 din 4

Subiect: Restaurante/Pensiuni Borsa (Maramures)

Inregistrat
    17.06.2011

Implicit Restaurante/Pensiuni Borsa (Maramures)

Buna miresicilor! E cineva din Borsa pe aici? Vreau detalii despre pensiunea Ancuta. Ati avut experiente pe acolo? Ati auzit pe cineva spunand ceva despre aceasta pensiune? mai ales despre mancare, pentru ca am programata nunta acolo pentru anul viitor, si am auzit unele voci spunand ca mancarea nu este buna deloc, si ca nu e servita foarte bine...
    Va rog frumos sa ma ajutati si sa imi dati niste informatii utile pentru ca sunt cam disperata
    Am auzit de restaurantul Select di Viseu, ca e un restaurant superb, si ca acolo sunt conditii mult mai bune... Nu stiu ce sa fac!!!Ajutor

Inregistrat
    17.06.2011

Implicit Re: Restaurante/Pensiuni Borsa (Maramures)

Nu e chiar nimeni pe aici care poate sa imi raspunda??? Please...e o mare problema pentru mine

Inregistrat
    17.11.2007

Citat Postat de Ioana1988 Vezi mesajul
    Nu e chiar nimeni pe aici care poate sa imi raspunda??? Please...e o mare problema pentru mine
    Din cate stiu nu avem miresici care sa faca nunta acolo.
    Eventual mai intreaba si aici http://www.miresici.ro/showthread.ph...02#post4226772 unde discuta fetele de nunti si pregatiri.

Inregistrat
    17.06.2011

ok...mersi mult pt raspuns, am scris si acolo, sper sa fie macar una care sa stie sa imi dea detalii

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us