Pagina 84 din 84 PrimulPrimul ... 3474828384
Rezultate de la 665 la 669 din 669

Subiect: Tratamente medicamentoase

Inregistrat
    18.01.2013

Implicit Re: Tratamente medicamentoase

Buna Am luat si eu Slim Duo Forte. Acum 2 saptamani am terminat cura. Eu sunt multumita de produs...deocamdata nu am pus la loc nici un gram. Ceea ce mi-a placut cel mai mult a fost faptul ca nu ma mai simteam balonata si constipata Eu nu am slabit foarte mult chiar daca am urmat sfaturile primite de la ei, dar banuiesc ca difera si in functie de fiecare organism in parte. Am slabit 5 kg intr-o luna. Inainte de concediul din vara, cu sigurtanta o sa mai tin o cura de Slim Duo forte. Succes!!!

Inregistrat
    18.01.2013

Fetelor eu va sfatuiesc sa nu luati nici o pastila si sa incercati sa slabiti prin miscare si o dieta sanatoasa.orice pastila de slabit face rau.in primul rand deregleaza sistemul nervos

Inregistrat
    17.08.2011

Citat Postat de sabina_nastase Vezi mesajul
    Fetelor eu va sfatuiesc sa nu luati nici o pastila si sa incercati sa slabiti prin miscare si o dieta sanatoasa.orice pastila de slabit face rau.in primul rand deregleaza sistemul nervos
    Este cel mai bun sfat care se poate da unei femei care vrea sa slabeasca. Tentatia e mare, pentru ca multe femei doresc sa slabeasca repede si rezultatele sa fie vizibile in foarte scurt timp. Dar aceste pilule prezentate drept pastile-minune ascund de multe ori adevarate bombe pentru organism. Pe langa faptul ca deregleaza sistemele naturale ale corpului, efectul lor nu este de durata si chiar creeaza efectul de boomerang. Dupa ce se stopeaza administrarea lor, kilogramele se acumuleaza cu si mai multa repeziciune.

Dieta sanatoasa si sportul pot fi anevoioase si necesita mult timp si rabdare, insa rezultatele lor sunt durabile in timp si mai mult, nu aduc decat efecte pozitive.

Inregistrat
    30.01.2013

Eu am folosit pt a slabi niste suplimente numite acaiberry900. Pentru metabolismul meu se pare ca au functionat bine aceste pastile!

Inregistrat
    09.08.2007

Atentie la suplimentele alimentare care contin acai!
    Eu am avut efecte secundare destul de dificil de suportat: urticarie si mancarimi pe tot corpul!
    Inteleg ca acai-ul este un mijloc de detoxifiere, insa picioarele mele aratau de parca as fi stat tot timpul in urzici, iar senzatia de mancarime nu trecea cu nimic!
    Dupa ce am oprit cura, au trecut si bubitele...

Pagina 84 din 84 PrimulPrimul ... 3474828384

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us