Pagina 246 din 246 PrimulPrimul ... 146196236244245246
Rezultate de la 1.961 la 1.968 din 1968

Subiect: Luna de miere in Grecia

Implicit Re: Luna de miere in Grecia

Citat Postat de optimus_cl Vezi mesajul
    Ce locatii imi puteti recomanda in Grecia? Nu avem pretentii , 3-4 stele ar fi ok iar plaja sa fie cu nisip, nu pietre.
    Noi am fost ieri la o agentie de turism sa cerem o oferta informativ pentru Santorini. Ce am primit la 3-4 stele cu tot cu avion direct, taxe, transfer etc. a fost undeva la 1000 - 1200 de euro cu cazare 7 nopti sau 8 nopti. Eu zic ca ok ca pret. Ce ne-a zis fata de acolo referitor la plaja e ca plaja din Kamari e mai frumoasa. Ideea e ca totusi zona e vulcanica si plaja s-ar putea sa fie cam pietroasa.

Inregistrat
    25.06.2014

Bijuteria Mării Egee, Santorini este considerată cea mai frumoasă și mai importantă stațiune turistică a Greciei și una dintre primele destinații din lume pentru organizarea nunții.
    Oferta 7 nopti de la 536 euro/persoana, toate taxele incluse.
    http://calatoristet.ro/luna-de-miere-santorini/

Inregistrat
    18.01.2013

Pna la urma am gasit in Thassos desi Santorini este de vis dar este mai mai scump.

Inregistrat
    21.05.2014

noi am ales Corfu,ne ajunge 1100 euro,cu autocarul,7 nopti cazare...hotel Aquis Agios Gordis

Gata!!!!!!!!!!! Am dat avansul. Santorini, Hotel Caldera Romantica, 840 de euro in Akrotiri. Abia asteeeeeeeeept!!!

Inregistrat
    17.08.2010

Citat Postat de deeaghe Vezi mesajul
    Gata!!!!!!!!!!! Am dat avansul. Santorini, Hotel Caldera Romantica, 840 de euro in Akrotiri. Abia asteeeeeeeeept!!!
    Ne poti spune cum a fost cazarea? Mi-as dori foarte mult in Santorini, dar sa fie cat de cat accesibil pretul.

Citat Postat de IrinaAndreea Vezi mesajul
    Ne poti spune cum a fost cazarea? Mi-as dori foarte mult in Santorini, dar sa fie cat de cat accesibil pretul.
    Buna, imi cer scuze de intarziere. Daca mai esti interesata hotelul a fost perfect, gazdele super de treaba, restaurantul de nota 20. Iti recomad camerele de la parter cu vedere la piscina sau daca iei la etaj pe fata hotelului cu vedere la caldera.

Eu am ales alta destinatie pentru luna de miere, dar imi place Grecia de nu mai pot! Am scris despre experientele mele aici:
    http://plecinlume.ro/category/grecia/

Pagina 246 din 246 PrimulPrimul ... 146196236244245246

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us