Rezultatele sondajului: Petrecerea burlacilor/burlacitelor:

Voturi
53. Nu poți vota în acest sondaj
  • Inainte de cununia civila

23 43,40%
  • Inainte de nunta

31 58,49%
Sondaj cu opţiuni multiple.
Pagina 3 din 7 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 50

Subiect: Petrecerea burlacilor/burlacitelor inainte de cununia civila?

Inregistrat
    14.09.2010

Implicit Re: Petrecerea burlacilor/burlacitelor inainte de cununia civila?

Eu am facut petrecerea cu o luna inainte de nunta si de cununia civila.din punctul meu de vedere este cel mai avantajos o luna/3 saptamani deoarece ai timp sa te ocupi de petrecere si te poti distra fara a fi stresata sau obosita .

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

Eu voi avea petrecerea cu o saptamana inainte de cununia civila (care e cu o saptamana inaintea nuntii). Dar nu o voi organiza eu, ci cea mai buna prietena a mea si in afara de a-i spune pe cine sa invite eu nu voi avea nici o implicare (pentru ca ea vrea sa-mi faca o surpriza). Atata stiu doar, ca va fi cu tematica

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    18.07.2011

Citat Postat de Risha Vezi mesajul
    Eu voi avea petrecerea cu o saptamana inainte de cununia civila (care e cu o saptamana inaintea nuntii). Dar nu o voi organiza eu, ci cea mai buna prietena a mea si in afara de a-i spune pe cine sa invite eu nu voi avea nici o implicare (pentru ca ea vrea sa-mi faca o surpriza). Atata stiu doar, ca va fi cu tematica
    Si eu vreau la fel, cu o saptamana inainte de nunta. pe miresoi il expediez cu baietii si eu cu fetele

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    02.12.2011

Citat Postat de Risha Vezi mesajul
    Asa e si cel mai frumos, sa nu stim ce si cum, doar sa stim cam cine o sa vina , asa am inteles ca se organizeaza, si ca se alege si o tema, binenteles ceva care sa aiba legatura cu noi

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    09.02.2012

Dar... daca domnisoarele de onoare nu pun problema, tu cum le anunti ca vrei surpriza cu petrecerea burlacitelor???

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    04.02.2012

Eu cred ca nu conteaza cand anume trebuie facuta petrecerea,ci conteaza faptul ca e distractie mare cand te petreci cu fetele ;)

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    06.08.2011

Da, depinde decum vezi cununia civila - pt noi cununia religioasa si nunta in sine a contat, casatoria civila a fost doar a hartie semnata..

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    15.06.2011

Citat Postat de myiris Vezi mesajul
    Dar... daca domnisoarele de onoare nu pun problema, tu cum le anunti ca vrei surpriza cu petrecerea burlacitelor???
    Buna intrebare! fiind prietenele mele cele mai bune le-am spus pus si simplu ca vreau petrecere si bineinteles ca ele au fost de acord, oricum va fi surpriza cand se va intampla, dar macar asa stiu sigur ca va fi una.
    Abia astept!
    Ultima editare de larah : 21.04.2012 11:45:35

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 3 din 7 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •