Rezultate de la 1 la 5 din 5

Subiect: Accesorii pentru rochia de mireasa

Inregistrat
    27.08.2010

Implicit Accesorii pentru rochia de mireasa

Dragi miresici, va invit aici sa discutam despre modul in care vreti sa accesorizati cea mai importanta si frumoasa rochie pe care o vom purta vreodata!

Inregistrat
    23.02.2010

Implicit Re: Accesorii pentru rochia de mireasa

Citat Postat de Roxy25 Vezi mesajul
    Dragi miresici, va invit aici sa discutam despre modul in care vreti sa accesorizati cea mai importanta si frumoasa rochie pe care o vom purta vreodata!

Buna, se pare ca suntem doar noi doua pe aici. Speram sa gasesc ceva idei cu privire la accesoriile necesare rochitei de mireasa. Inca nu stiu de unde sa iau o gentuta si bijuterii

Inregistrat
    27.08.2010

Citat Postat de mirabela_d Vezi mesajul
    Buna, se pare ca suntem doar noi doua pe aici. Speram sa gasesc ceva idei cu privire la accesoriile necesare rochitei de mireasa. Inca nu stiu de unde sa iau o gentuta si bijuterii
    Buna buna in sfarsit a mai venit cineva
    Eu m-am hotarat sa nu-mi iau gentuta, pentru ca oricum voi avea intr-o mana buchetul de mireasa si in cealalta mana miresoiului meu:P Cred ca mai mult m-as chinui cu o gentuta. Cele necesare le voi pune in buzunarele puiului. Cat despre acesorii, la ce te gandesti?Vrei sa fie din metale pretioase/?

Inregistrat
    13.05.2011

Buna fetelor,

Se mai alatura si o a 3 miresica in acest grup, si sa vorbim despre aceste minunate accesori la fel ma gandeam si eu pt o gentuta stil saculet care sa imi stea legata de incheetura maini . Consider ca este mult mai utila decat o geanta..bun restul voalul, jartiera si colierul miresei inca nu m-am decis dar mi-am facut o idee despre voal si nu il voi cumpara pana nu imi gasesc rochita .

Citat Postat de Roxy25 Vezi mesajul
    Buna buna in sfarsit a mai venit cineva
    Eu m-am hotarat sa nu-mi iau gentuta, pentru ca oricum voi avea intr-o mana buchetul de mireasa si in cealalta mana miresoiului meu:P Cred ca mai mult m-as chinui cu o gentuta. Cele necesare le voi pune in buzunarele puiului. Cat despre acesorii, la ce te gandesti?Vrei sa fie din metale pretioase/?

Hop ca am venit si eu Cred ca nu imi voi lua nimic drept accesorii in afara de colier cercei si bratara, initial vroiam sa imi iau si un bolero insa cred ca o sa renunt la el de tot, imi ajunge rochia si voalul :P

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us