Rezultate de la 1 la 5 din 5

Subiect: casa adam

Inregistrat
    20.10.2010

Implicit casa adam

hello...

A facut cineva nunta la Casa Adam? Poate sa-mi dea ceva detalii? Cum este patronul?

Inregistrat
    06.06.2013

Implicit Re: casa adam

nimic despre casa adam?

Inregistrat
    04.08.2013

Thumbs up Re: casa adam

Buna,am avut nunta anul trecut la casa adam events si am fost foarte multumiti,totul a decurs perfect,sala foarte frumos aranjata,mancarea si preturi ok. Eu stau in tineretului si a fost cam departe de noi,dar pot spune ca a meritat,nasii ne-au recomandat restaurantul. Am vazut pe site la ei ca au facut ceva renovari,ne-ar interesa pt botez,ceva pareri..,???

Inregistrat
    06.06.2013

Implicit Re: casa adam

Citat Postat de monica1987 Vezi mesajul
    Buna,am avut nunta anul trecut la casa adam events si am fost foarte multumiti,totul a decurs perfect,sala foarte frumos aranjata,mancarea si preturi ok. Eu stau in tineretului si a fost cam departe de noi,dar pot spune ca a meritat,nasii ne-au recomandat restaurantul. Am vazut pe site la ei ca au facut ceva renovari,ne-ar interesa pt botez,ceva pareri..,???

Buna!Imi poti spune cat a costat meniul?ai avut si bautura inclusa?Multumesc!

Inregistrat
    09.12.2016

Implicit Re: casa adam events

Buna dragelor,
    Am facut atat nunta cat si botezul la restaurant casa adam events si va pot recomanda cu drag aceasta locatie, preturi ok - mancare excelenta.

Cat despre aranjamentul salii,deosebit si foarte diversificat,am gasit exact ce ne-am dorit.(am ales un pachet full si s-au ocupat ei de absolut tot,noi doar ne-am ales . )

De remarcat, disponibilitatea patronului de a gasi solutii pentru a indeplinii toate dorintele noastre.

In final desi la fiecare eveniment tr. sa existe cate un carcotas, toti invitatii nostri s-au declarat multumiti.

Sper sa va ajute.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us